Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 1960, stav původní )
Rozměr: 60 x 73 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 750 Kč
Id aukce: 3885
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 30 x 35 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3944
Olej / plech
( nesignováno, stav původní )
- pravděpodobně zahraniční autor
Rozměr: 38 x 28 cm
Aktuální cena: 2 800 Kč
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Id aukce: 3888
Olej / plátno / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 62 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 3789
Příhozy: 84
Olej / plátno
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 32 x 48 cm
Aktuální cena: 4 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3794
Olej / sololit
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 14 x 15 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3902
Dřevo
( kmen Senufo, Pobřeží slonoviny )
Rozměr: výška 80 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3935
Olej / plátno
( nesignováno, kvalitní rám, stav slušný )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3849
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 54, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3833
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 39 x 29 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 3818
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3783
Příhozy: 63
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 43, kvalitní vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 15 x 20 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3798
Gobelín
( signováno vlevo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu : 25 x 31 cm
Rozměr: 25 x 31 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 3847
Olej / sololit
Rozměr: 38 x 28 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3844
Suchá jehla
( signováno vpravo dole, datováno 93, stav perfektní )
- volný list
Štěpán Dančo
Rozměr: 10,5 x 10,5 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
Id aukce: 3814
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2020, stav perfektní )
obraz získán přímo od autora
Rozměr: 60 x 60 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3807
Litografie
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 15 x 10 cm
číslováno : 87/200
Rozměr: 15 x 10 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3863
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, kolem roku 1952, nerámováno, stav původní )
Obraz pochází z doby, kdy Svaz výtvarných umělců vyzval k soutěži na vymalování říčních krajin země české
Rozměr: 60,5 x 73,5 cm
Aktuální cena: 3 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3890
Olej / překližka
( signováno vpravo dole, datováno 1962, stav původní )
Rozměr: 74 x 57 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 450 Kč
Id aukce: 3886
Olej / sololit
Rozměr: 31 x 35 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3895