čas serveru: 15:07:52

K. Svolinský

Název: Portrét

Litografie
( signováno vlevo dole, datováno 44, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 18 x 13 cm

Rozměr: 18 x 13 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3925

Paola Graf

Název: Modrá hora

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 80 x 60 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3808

Karel Chaba

Název: Kašna

Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 19 x 16 cm
číslováno : 5/30

Rozměr: 19 x 16 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3864

Karel Chaloupka

Název: Slunečnice

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 80 x 60 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 450 Kč

Id aukce: 3887

Šubrt

Název: Městečko

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1926, stav původní )

Rozměr: 39 x 47 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3946

Vojtěch Popelka

Název: Námluvy

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 35 x 51 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3927

František Aron

Název: Pohled k městečku

Olej / sololit
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 13,5 x 15 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3907

Název: Karlův most

Tapiserie
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3922

Orient Watch Co. Ltd.

Název: Orient Automatic ETAC-D0-A

Pánské společenské hodinky Orient Automatic
ETAC-D0-A
- japonské hodinky s mechanickým nátahem (automat)
- hranaté pouzdro vyrobeno z ušlechtilé oceli a zlaceno růžovým zlatem
- náramek (tah) z kůže v černé barvě
- minerálním sklíčko
- ručičkový ciferník černé barvy ukazující hodiny pomocí arabských číslic (4, 8, 12) a indexů (ručičky jsou pokryty luminiscenční vrstvou)
- 24-hodinový ukazatel
- ukazatel dne v týdnu a datumovkou na šesté hodině
- označeno stupňem vodotěsnosti 50M
- použité ve slušném stavu

Rozměr: 35 x 44 mm a tloušťka 12 mm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 3928

Název: Maska

Dřevo
Stará africká maska
( kmen Baule, Pobřeží slonoviny )

Rozměr: výška 64 cm, šířka 35 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3932

Název: Ryba

Olej / sololit

Rozměr: 80 x 60 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3894

Leopold Musil

Název: Toreador

Tuš / papír
( signováno vpravo dole, datováno 83, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 13 x 19 cm

Rozměr: 13 x 19 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 3825

Gustav Macoun

Název: Černé jezero na Šumavě

Olej / plátno
( nesignováno, kolem roku 1911, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
přiložen odborný posudek PhDr. Michael Zachař

Rozměr: 70 x 58 cm

Aktuální cena: 28 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 3891

Jaroslav Kaiser

Název: Jadran

rozměr ve výřezu : 31 x 39 cm

Rozměr: 31 x 39 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3929

Jaroslav Grus

Název: Zima

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 74, stav původní )
rozměr ve výřezu : 20 x 28 cm

Rozměr: 20 x 28 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3930

Jaroslav Kaiser

Název: Jadran II.

( signováno vlevo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu : 31 x 39 cm

Rozměr: 31 x 39 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3931

Winter

Název: Přítelkyně

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 90, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 58 x 45 cm

Aktuální cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3800

Čuda

Název: Potok

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1953, stav původní )

Rozměr: 32 x 40 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3936

Název: Dudák

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 46 x 32 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3937

Julius Bártek

Název: Podzim

Olej / plátno

Rozměr: 45 x 61 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 3871