čas serveru: 14:41:03

Stanislav Lolek

Název: V lázeňském parku

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, dekorativní francouzský rám, stav perfektní )

Rozměr: 51 x 66 cm

Aktuální cena: 255 000 Kč

Vyvolávací cena: 35 000 Kč

Id aukce: 3782

Příhozy: 62

František Aron

Název: Bylo-Není-Nebude

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 32 x 26 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3926

J. Holeček

Název: Podzimní nálada od Nového Města na Moravě

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3823

Otakar Mrkvička

Název: Soumrak na moři

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 37 x 45 cm

Aktuální cena: 17 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3892

Název: Příborník

Historismus
materiál: z masivního dubu
( kolem roku 1880, vyřezávané dekorativní motivy, stav původní )
horní nástavbu s policemi lze sundat ( pouze na čepech ), může sloužit i jako komoda
doprava dle předchozí domluvy možná

Rozměr: v: 183 cm, š: 155 cm, h: 63 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3898

Jech

Název: Podzimní krajina

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1957, stav původní )

Rozměr: 39 x 56 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 3919

František Podešva

Název: Soláň - horská krajina

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 3939

Vladimír Komárek

Název: Podhradí

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1979, stav slušný )
- na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 76 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 3899

Příhozy: 87

Miloslav Holý

Název: Ořezané stromy ve Slatině

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 50, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
provenience:
dar umělce do sbírky Jaroslava Hintnause v roce 1953. Posouzeno držitelem autorských práv malíře Mgr. Tomášem Bergerem a Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou.

Rozměr: 18 x 33 cm

Aktuální cena: 28 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 3917

Příhozy: 61

František Aron

Název: Beskydy pod Charbulákem

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 25 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3897

V. Procházka

Název: Březový háj

Olej / plátno

Rozměr: 58 x 48 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3938

Josef Procházka

Název: Na pastvě

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 70 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 3791

Název: Procházka v parku

Olej / karton
( signováno vlevo dole, kvalitní rám, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 38 x 28 cm
rozměr rámu : 50 x 44 cm

Rozměr: 38 x 28 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3835

Václav Radimský

Název: Ranní červánky

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, dekorativní dobový rám, stav perfektní )
konzultováno s PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová a PhDr. Michael Zachař
přiložen odborný posudek PhDr. Jan Štíbr

Rozměr: 72 x 100 cm

Aktuální cena: 600 000 Kč

Vyvolávací cena: 90 000 Kč

Id aukce: 3780

Příhozy: 93

Název: Pohled do údolí

Akvarel / papír
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 4038

Stehlík

Název: Pohled na rybník

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 63 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4036

Miloš Englberth

Název: Malostranské věže

Olej / překližka

Rozměr: 41 x 30 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3998

František Aron

Název: Motýl

Olej / lepenka

Rozměr: 22 x 18 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4019

Miroslav Mužík

Název: Zlatník u pískovny II.

Akryl / plátno
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
obraz získán přímo od autora

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3952

František Aron

Název: Rusava

Olej / sololit

Rozměr: 9,5 x 14,5 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4025