Olej / karton
( signováno vlevo dole, kvalitní rám, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 38 x 28 cm
rozměr rámu : 50 x 44 cm
Rozměr: 38 x 28 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3835
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, dekorativní dobový rám, stav perfektní )
konzultováno s PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová a PhDr. Michael Zachař
přiložen odborný posudek PhDr. Jan Štíbr
Rozměr: 72 x 100 cm
Aktuální cena: 600 000 Kč
Vyvolávací cena: 90 000 Kč
Id aukce: 3780
Příhozy: 93
Akvarel / papír
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 4038
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 25 x 63 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4036
Olej / překližka
Rozměr: 41 x 30 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3998
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 22 x 18 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4019
Akryl / plátno
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
obraz získán přímo od autora
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3952
Olej / sololit
Rozměr: 9,5 x 14,5 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4025
Akvarel
Rozměr: 20 x 25 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4039
Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 24 x 18 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4000
Olej / překližka
( signováno vlevo dole, autorský štítek na zadní straně, stav slušný )
Rozměr: 20 x 30 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3987
Olej / plátno
Rozměr: 35 x 45 cm
Aktuální cena: 2 200 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3980
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 22 x 20 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4006
Olej / plátno
Rozměr: 26 x 17 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 4040
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, nově rámováno, stav slušný )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3974
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 25 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4023
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 4015
( signováno vpravo dole, datováno 2019, stav perfektní )
- volný list
Štěpán Dančo
Rozměr: 21 x 28 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4016
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1921, stav slušný )
Rozměr: 26 x 20 cm
Aktuální cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Id aukce: 4042
Olej / lepenka
Rozměr: 34 x 50 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 4031