Olej / překližka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 61 x 46 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 4005
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
- volný list
Štěpán Dančo
Rozměr: 30 x 21 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4018
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 25 x 34 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4003
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 66 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4079
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 35 x 49 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4087
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 33 x 43 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4088
Olej / plátno
Rozměr: 32 x 39 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4089
Olej / plátno
- konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Rozměr: 40 x 46 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 3995
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, datováno 21/10, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 26 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3978
Příhozy: 50
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
- přípis na zadní straně, včetně autorského razítka
Rozměr: 16 x 25 cm
Aktuální cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3992
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 4067
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 81, stav slušný )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 135 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 3949
Příhozy: 128
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, kvalitní dobový rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
- na vyžádání zajistíme odborný posudek
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 87 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 3964
Příhozy: 98
Olej / lepenka
Rozměr: 11 x 20,5 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4014
Olej / plátno
Francie (1884-1968)
Rozměr: 47 x 55 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 4065
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1948, stav slušný )
Rozměr: 71 x 51 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 4080
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 42 x 36 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4081
Olej / sololit
Rozměr: 44 x 34 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4082
Olej / lepenka
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 37 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 3967
Příhozy: 68
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, přípis nerozluštěn, stav perfektní )
datace – okolo 1918,
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař. Vystaveno: FRANTIŠEK KAVÁN, český rok v krajinách (24. 4. – 30. 9. 2018), Galerie Kooperativy v Praze.
Publikováno: František Kaván (1866 - 1941) DÍLO, Zachař Michael, Exner Ivan, Nadace pojišťovny Kooperativa, SVU Mánes Praha 2018, č. soupisu 1228 na s. 501.
Rozměr: 70 x 99 cm
Aktuální cena: 230 000 Kč
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Id aukce: 3947
Příhozy: 96