Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 40 x 32 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4108
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 64 x 76 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 3971
Olej / plátno
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, nově rámováno, stav perfektní )
- přiložen odborný posudek PhDr. Michael Zachař
Rozměr: 38 x 55 cm
Aktuální cena: 20 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 3996
Olej / lepenka
Rozměr: 24 x 33 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4109
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, datováno 21/1, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 24 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3979
Příhozy: 72
Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1992, stav perfektní )
na zadní straně autorské razítko
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4013
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
- přípis na zadní straně, včetně autorského razítka
Rozměr: 16 x 25 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3993
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 3988
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kvalitní klasicistní rám, stav původní )
Rozměr: 52 x 70 cm
Aktuální cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 3977
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, luxusní dobový rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 58 x 94 cm
Aktuální cena: 185 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 3948
Příhozy: 128
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4004
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 57, stav slušný )
Rozměr: 44 x 38 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4110
Olej / sololit
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4111
Kombinovaná technika / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1986, stav slušný )
Rozměr: 40 x 80 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4112
Olej / lepenka
- štítek na zadní straně
Rozměr: 44 x 60 cm
Aktuální cena: 22 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 3968
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 24 x 34 cm
Aktuální cena: 4 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3989
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1943, obraz odborně vyčištěn, kvalitní dobový rám, stav perfektní )
- dílo bylo publikováno v Václav Špála - Soupis díla 2002, pod číslem 1623, na str. 138
Rozměr: 13,5 x 16 cm
Aktuální cena: 375 000 Kč
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Id aukce: 3966
Příhozy: 92
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1984, stav slušný )
Rozměr: 32 x 20 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4179
Olej / sololit
Rozměr: 37,5 x 60,5 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4180
Olej / lepenka
Rozměr: 24 x 32 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 4191