( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 17 x 24 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4841
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 63 x 47 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4899
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1911, stav slušný )
Rozměr: 42 x 56 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4900
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, vytvořeno 1916 , obraz odborně vyčištěn, dekorativní rám, stav perfektní )
Významný malíř počátku a prvních dekád 20. století. Původně studoval u prof. Pirnera a Brožíka a tvořil zejména figurálně (ještě se zdokonalil u figuralisty Seitze v Mnichově). Nakonec se přidal ke skupině krajinářů prof. Mařáka na Okoři. Vůdčí osobnost zde byl Antonín Slavíček. Hudeček cestuje s Janem Preislerem v r. 1902 do Itálie, cesta má na jeho tvorbu vliv, ještě větší však měla cesta r. 1909 na Sicílii, kde zdokonalil malbu krajiny i moře. V letech 1914-16 maloval převážně krajiny (Rakousko a Německo). Ve 20. letech maloval v Tatrách a v roce 1927 si kupuje v Častolovicích vilu se zahradou a každoročně zachycuje v obrazech přírodu, zahrady a květiny v okolí svého domu. Jeho díla byla již za autorova života součástí veřejnoprávních i soukromých významných sbírek.
Rozměr: 66 x 100 cm
Aktuální cena: 95 000 Kč
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Id aukce: 4853
Příhozy: 102
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 4830
Olej / lepenka
( nesignováno, stav perfektní )
Rozměr: 48 x 65 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4901
Olej / sololit
Rozměr: 62 x 35 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4874
Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1889, stav slušný )
- ojediněle se vyskytující olejomalba
přiložen odborný posudek PhDr. Jana Orlíková
- autorka Monografie Luďka Marolda z roku 1998
Rozměr: 67 x 64,5 cm
Aktuální cena: 77 000 Kč
Vyvolávací cena: 33 000 Kč
Id aukce: 4856
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 70, stav slušný )
Rozměr: 31 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4902
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 60 x 30 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4903
Litografie
číslováno: 5/100
Rozměr: 71 x 51 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4865
Olej / plátno / lepenka
Rozměr: 31 x 40 cm
Aktuální cena: 14 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4855
Příhozy: 59
Ořechová dýha
Intarzováno
( stav slušný )
- vrchní díl a spodní díl lze rozdělit
Rozměr: výška: 160 cm, šířka: 112 cm, hloubka: 62 cm
Aktuální cena: 14 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Id aukce: 4873
Olej / sololit
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4904
Olej / lepenka
Rozměr: 21 x 31 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 4971
Olej / plátno
Rozměr: 20,5 x 26,5 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4952
Rámováno
( stav slušný )
Rozměr: 38 x 28 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4972
Olej / lepenka
Rozměr: 25 x 33 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4950
Akryl / plátno
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.
Rozměr: 80 x 80 cm
Aktuální cena: 2 800 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 4909
Olej / sololit
( signováno a datováno vpravo dole TAM15, stav slušný )
Rozměr: 44 x 56 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 4945