Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
na zadní straně Záruční list
Rozměr: 55 x 65 cm
Aktuální cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4912
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1951, stav slušný )
Rozměr: 36 x 46 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4942
Ofsetový tisk
( signováno vlevo dole, datováno 1934-35, stav původní )
Rozměr: 26 x 34 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4958
Ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1930, stav původní )
Rozměr: 26 x 31 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4960
materiál: ořechová dýha / sloup masiv
( stav velmi dobrý )
Rozměr: výška: 115 cm, šířka: 25 cm, hloubka: 25 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4969
Příhozy: 25
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 25 x 63 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4961
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 4981
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1928, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 38 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 4913
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, přípis na zadní straně, datováno 31, stav původní )
Rozměr: 35 x 46 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 4982
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1951, stav původní )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4983
( nesignováno, rámováno Viktor Brůžek, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 5 x 5 cm
publikováno v Katalogu neznámých prací Jana Zrzavého ( Jiří Hlušička 1999 )
Rozměr: 5 x 5 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Id aukce: 4929
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 43 x 36 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4956
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 48 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4984
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1953, stav slušný )
Rozměr: 34 x 45 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4985
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4986
Olej / plátno
Rozměr: 26 x 37 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4955
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 10 x 16,5 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4987
Materiál: Buk
( stav slušný )
výška: 81 cm
šířka: 42 cm
počet: 4 ks
Rozměr: výška: 81 cm, šířka: 42 cm
Aktuální cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Id aukce: 4964
Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2022, stav perfektní )
obraz získán přímo od autorky
Rozměr: 75 x 50 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4927
Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, stav perfektní )
Jan Rapin se narodil 1956 v Praze.
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4910