čas serveru: 15:29:11

Název: Cestou k chalupě

Olej / lepenka
( nesignováno, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 37 x 50 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5218

Mařákova škola - okruh

Název: Skála

Kresba / lepenka
( nesignováno, datováno 1887, stav původní )

Rozměr: 29 x 23 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5235

Název: Středohoří

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, stav slušný )

Rozměr: 64 x 82 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5215

Název: Babička

( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 40 x 30 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5190

Flábek

Název: Vimperk

( signováno vlevo dole, stav původní )
rámováno pod sklem
rozměr ve výřezu: 30 x 22 cm

Rozměr: 30 x 22 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5237

Název: Vesnice pod sněhem

Olej / sololit

Rozměr: 27 x 34 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5198

Korhel

Název: Sicílie

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 35 x 43 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5183

Pavel Müller

Název: Harmonie

Email / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2016, stav slušný )

Rozměr: 110 x 90 cm

Aktuální cena: 28 000 Kč

Vyvolávací cena: 28 000 Kč

Id aukce: 5226

Název: Lesní interiér

Pastel / lepenka
( nesignováno, dekorativní rám, stav slušný )

Rozměr: 65 x 50 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5161

Název: Pohled od Karlova mostu

Olej / překližka
( nesignováno, přípis na zadní straně, stav slušný )

Rozměr: 34 x 41 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5162

Šaroun

Název: Na Karlově mostě

Olej / sololit

Rozměr: 30 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5201

Název: Horská chata

Olej / lepenka
( signováno na zadní straně, stav slušný )

Rozměr: 36 x 45 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5194

Jar. Kolátek

Název: Štraberské hodiny

Akvarel

Rozměr: 56 x 43 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5188

Název: Chaloupka

Olej / lepenka

Rozměr: 32 x 44 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5199

Ota Holas

Název: Na černomořském pobřeží

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 58 x 114 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5203

Josef Schlesinger

Název: Staropražské střechy

Olej / lepenka

Rozměr: 30 x 50 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5206

Název: V podhůří

Olej / sololit

Rozměr: 28 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5184

Jan Hála

Název: Pod Krivání

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 34, stav původní )

Rozměr: 41 x 51 cm

Aktuální cena: 120 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 5232

Příhozy: 96

Název: Polom

Olej / překližka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 33 x 43 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5165

Název: Zátiší se zeleninou

Olej / plátno / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 32 x 46 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5166