čas serveru: 16:37:14

Josef Procházka

Název: Na hrázi rybníka

Olej / lepenka

Rozměr: 36 x 51 cm

Aktuální cena: 33 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 561

Václav Dobrý

Název: Předjaří

( signováno vpravo dole, datováno 44, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 67 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 943

Jan Zrzavý

Název: Vodník

Heliogravura
( nesignováno, stav perfektní )

Rozměr: 19 x 13 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 952

Václav Radimský

Název: Skály na normandském pobřeží při západu slunce

Olej / plátno
kolem roku 1901
( signováno na zadní straně
odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Rozměr: 65 x 100 cm

Aktuální cena: 72 000 Kč

Vyvolávací cena: 70 000 Kč

Id aukce: 947

Škrabánek

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 70 x 85 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 944

Jan Zrzavý

Název: Zasněná

Heliogravura

Rozměr: 19 x 13 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 953

Název: Jižní přístav

Olej / plátno
( nesignováno, obraz dovezen z Francie, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 81 cm

Aktuální cena: 4 400 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 950

Jana Havelková

Název: Sýkorky

Olej / karton
( stav původní )

Rozměr: 20 x 23 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 957

Stanislav Lolek

Název: Pohled na Ostravu

Olej / lepenka
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 21 x 28 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 546

Gustav Macoun

Název: Vysoké nebe

Olej / plátno / lepenka

Rozměr: 60 x 64 cm

Aktuální cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 959

Daněk Sedláček

Název: Zátiší s ovocem

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, stav slušný )

Rozměr: 46 x 68 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 962

Název: Na dvorku

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 32 x 35 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 964

Měchura

Název: Březový háj

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 21 x 31 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 965

Alena Kučerová

Název: Výhled

Tisk z perforovaného plechu ( lept )
( signováno vpravo dole, datováno 1968, stav původní )

Rozměr: 54 x 77 cm

Aktuální cena: 14 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 968

Václav Špála

Název: Konvalinky

Olej / plátno

Rozměr: 40,5 x 34 cm

Aktuální cena: 495 000 Kč

Vyvolávací cena: 80 000 Kč

Id aukce: 966

Příhozy: 96

Alena Kučerová

Název: Sauna

( signováno vpravo dole, datováno 72, stav původní )

Rozměr: 53,5 x 75 cm

Aktuální cena: 20 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 969

František Líbal

Olej / plátno

Rozměr: 96 x 130 cm

Aktuální cena: 35 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 970

František Škrabánek

Olej / plátno
z pozůstalosti autora

Rozměr: 13 x 18 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Id aukce: 972

František Škrabánek

Název: Snopy

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
z pozůstalosti autora

Rozměr: 13 x 18 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Id aukce: 973

František Škrabánek

Název: Předjarní cesta

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
z pozůstalosti autora

Rozměr: 13 x 18 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Id aukce: 974