čas serveru: 13:31:34

František Škrabánek

Název: Zimní podvečer

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
z pozůstalosti autora

Rozměr: 12 x 19,5 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Id aukce: 976

Alexei Vasilievich Hanzen

Název: Dubrovník

Olej / lepenka

Rozměr: 17 x 23,5 cm

Aktuální cena: 38 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 863

František Škrabánek

Název: Polní cesta

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
z pozůstalosti autora

Rozměr: 14,5 x 24 cm

Aktuální cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Id aukce: 977

František Škrabánek

Název: Polní cesta II.

Olej / plátno / sololit
z pozůstalosti autora

Rozměr: 14,5 x 24 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Id aukce: 979

František Škrabánek

Název: Alenka a Věroslav na žních

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1934, stav původní )
z pozůstalosti autora

Rozměr: 13 x 18 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Id aukce: 980

František Škrabánek

Název: Mrazivý den

Olej / lepenka
z pozůstalosti autora

Rozměr: 45 x 67,5 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Id aukce: 982

František Škrabánek

Název: Pohled do údolí

Olej / lepenka
z pozůstalosti autora

Rozměr: 19,5 x 26 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Id aukce: 983

František Škrabánek

Název: Před bouří

Olej / lepenka
z pozůstalosti autora

Rozměr: 32 x 41,5 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Id aukce: 984

Václav Radimský

Název: Zrcadlení

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, autorský vyřezávaný rám, stav perfektní )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 455 000 Kč

Vyvolávací cena: 90 000 Kč

Id aukce: 543

Příhozy: 85

Pavlík

Název: Zimní podvečer

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1003

Ludvík Dobeš

Název: Snopy

Olej / lepenka

Rozměr: 49 x 62 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 1006

Holeček

Název: Dívka v kroji

Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, stav původní )

Rozměr: 60 x 33 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1007

Název: Pohled do kraje

Olej / lepenka
( nesignováno, bohatě řezaný rám, stav slušný )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 1008

Milada Šindlerová

Název: Slunečnice

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 43 x 35 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1010

Max Švabinský - kopie

Název: Slunečný den

Olej / sololit
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 60 x 37 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1015

Název: Expresionistická krajina

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1014

Josef Istler

Název: Kompozice

Olej / sololit

Rozměr: 55 x 42 cm

Aktuální cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 994

Název: Romantická krajina I.

Olej / plátno

Rozměr: 25,5 x 34,5 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1026

Oldřich Hlavsa

Název: Meandr řeky

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 67 cm

Aktuální cena: 42 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 1017

Příhozy: 54

Vladislav Hlávka

Název: Cesta

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 25, obraz odborně vyčištěn včetně rámu,, stav perfektní )

Rozměr: 70,5 x 115,5 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 999