čas serveru: 08:38:45

Aukční výsledky

Robert Jiran

Název: Společnost

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1022

Účastníci: 11

Příhozy: 50

Detail

Viktor Seifert

Název: Předjaří

Popis

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 3 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1028

Účastníci: 3

Příhozy: 22

Detail

Otakar Hůrka

Název: Podzimní den

Popis

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 56 cm

Aktuální cena: 8 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1030

Účastníci: 3

Příhozy: 13

Detail

Cína Jelínek

Název: Benecko - Bímova chalupa

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kolem roku 1920, reprezentativní dílo autora, stav původní )
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař, na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 80 x 103 cm

Aktuální cena: 29 400 Kč

Vyvolávací cena: 5 900 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1032

Účastníci: 6

Příhozy: 39

Detail

Šrůtek

Název: České středohoří

Popis

Litografie
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr ve výřezu 18 x 35 cm

Rozměr: 18 x 35 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1033

Účastníci: 2

Příhozy: 21

Detail

Jaroslav Mandl

Název: Čtverec II.

Popis

Vyřezávaný reliéf
( signováno na zadní straně, datováno 2018, stav perfektní )
dílo přímo od autora

Rozměr: 69 x 69 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1038

Účastníci: 4

Příhozy: 12

Detail

Josef Procházka

Název: Bučiny u Černých Voděrad

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, bohatě vyřezávaný rám, stav perfektní )

Rozměr: 95 x 120 cm

Aktuální cena: 190 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1040

Účastníci: 7

Příhozy: 66

Detail

Žbánek

Název: Před domem

Popis

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 27 x 33 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1046

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Detail

Autor neurčen

Název: Zátiší s broskvemi

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 34 x 42 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1048

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Detail

Jaroslav Mandl

Název: Kaleidoskop

Popis

Vyřezávaný reliéf
dílo získáno přímo od autora
2019

Rozměr: 69 x 69 cm

Aktuální cena: 6 400 Kč

Vyvolávací cena: 5 900 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1020

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Detail

Autor neurčen

Název: Zimní nálada

Popis

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 41 x 33 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1052

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Detail

K. Vydra

Název: Říčka

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 78, stav původní )

Rozměr: 47 x 62 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1053

Účastníci: 5

Příhozy: 17

Detail

Autor neurčen

Název: Topoly

Popis

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 34 x 40 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1054

Účastníci: 4

Příhozy: 6

Detail

Autor neurčen

Název: Na břehu

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 30,5 x 40 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1055

Účastníci: 5

Příhozy: 5

Detail

Jágr

Název: Chalupy

Popis

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 44 x 80 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1058

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Detail

Toufar

Název: Roubenka

Popis

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 42 x 69 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1060

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Detail

Nemastil

Název: Podzimní nálada

Popis

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 39 x 49 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1065

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Detail

Eapoot

Název: Podzimní barvy

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 55 x 40 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1067

Účastníci: 2

Příhozy: 15

Detail

Paul Marsac

Název: Na procházce

Popis

Olej / dřevo
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
původ - Francie
Na zadní straně autorské razítko

Rozměr: 16 x 25 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1070

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Detail

Paul Marsac

Název: Francouzská krajina

Popis

Olej / dřevo
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Na zadní straně autorské razítko

Rozměr: 16 x 24 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1071

Účastníci: 2

Příhozy: 5

Detail