čas serveru: 16:12:45

Název: Přístav

Olej / plátno
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 75 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 1045

A. Drouant

Název: Olivový háj

Olej / plátno
dekorativní francouzský rám

Rozměr: 19,5 x 24 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 1073

Jan Rapin

Název: Odpočívající

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 11 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 1076

Název: Nakládání sena

Olej / dřevo

Rozměr: 20 x 25 cm

Aktuální cena: 3 900 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 1077

Jan Rapin

Název: Zátiší s Loutnou

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 1079

Název: Bruslení na rybníce

Olej / dřevo

Rozměr: 20 x 25 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 1080

Kamil Lhoták

Název: Lucas King of the road

Olej / sololit
( signováno uprostřed dole, datováno na zadní straně 1943, stav perfektní )
ze sbírky MuDr. Jiřího Dudka
Soupis díla č. 678/4
Vystaveno:
2015 - Praha - Museum Kampa ( str. 97 )
2016 - Litoměřice ( SG ) seznam str.81 )
2018 - Praha - Obecní dům ( soupis str. 157 )
2019 - Hluboká AJG
Publikováno:
2015 - Katalog str. 51
2016 - Katalog str. 52
2017 - Monografie ( Šteffek ) str. 151
2018 - Katalog str. 25
2019 - Katalog str. 99
Posudek: PhDr. Zemina

Rozměr: 33 x 61 cm

Aktuální cena: 2 080 000 Kč

Vyvolávací cena: 150 000 Kč

Id aukce: 1025

Příhozy: 215

Adolf Hajduček

Název: Ve žních - Beskydy

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 27 x 36 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1083

Karel Schadt

Název: Za humny

Olej / lepenka

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1086

Jan Zrzavý

Název: Klečící děti

Heliogravura
( nesignováno, stav perfektní )

Rozměr: 19,5 x 14 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1091

Jan Zrzavý

Název: Pod balkónem

Heliogravura

Rozměr: 19,5 x 14 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1095

Vlastimil Beneš

Název: Hnědá pole

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, datováno 62, stav perfektní )
Na zadní straně štítek Svaz čs. výtvarných umělců

Rozměr: 33 x 46 cm

Aktuální cena: 41 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 1087

Příhozy: 54

Brožovský

Název: Západ slunce

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 89, stav původní )

Rozměr: 35 x 100 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 1098

Jan Zrzavý

Název: Meditace

Heliogravura

Rozměr: 19,5 x 14 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1099

Lenová

Název: Podzimní barvy

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 63 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 1101

Jan Zrzavý

Název: U vrby

Heliogravura

Rozměr: 19,5 x 14 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1103

Antonín Hudeček

Název: Krajina v okolí hory Ostaš

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datace - okolo r. 1916, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 100 x 132 cm

Aktuální cena: 67 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 1034

Příhozy: 60

Jan Zrzavý

Název: Smrt

Heliogravura

Rozměr: 19,5 x 14 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1107

Název: Horská krajina

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 68 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 1109

Jan Zrzavý

Název: Nad hrobem

Heliogravura

Rozměr: 19,5 x 14 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1111