čas serveru: 10:53:43

Název: Českomoravská vysočina

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 67 x 97 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4802

Rumen Sazdov

Název: Třebíč - Židovské refrení

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
- přiložen certifikát
*všechny údaje z katalogu MAYER (ročník 1995 + 1996) jsou uvedeny na artnet.com

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 55 000 Kč

Vyvolávací cena: 55 000 Kč

Id aukce: 4817

Jan Čumpelík

Název: Dívka z Telgartu

Olej / lepenka
( nesignováno, na zadní straně stvrzení autorovy manželky, stav původní )
Jan čumpelík
V letech 1920–1924 studoval malbu na Akademii výtvarných umění v Praze u prof. Vratislava Nechleby. Za první republiky se stal vyhledávaným tvůrcem portrétů politické smetánky. Obdržel cenu Josefa Mánesa a roku 1927 Katzovo cestovní stipendium do Paříže. Podnikl také cesty do Holandska, Německa a SSSR. Jeho kvalitní rané obrazy se stále objevují v aukcích. Od roku 1915 byl žákem prof. Emanuela Dítěte na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. Školu ukončil v roce 1920.

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4808

František Sylva Toman

Název: Na kraji lesa

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 46 x 59 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4815

Zavřel

Název: Zimní krajina

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 32 x 46 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 4851

Josef Mathauser

Název: Panna Marie s jezulátkem

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1912, stav původní )

Rozměr: 53 x 33 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Id aukce: 4860

P. Žežulka

Název: Na rozbouřeném moři

Olej / lepenka

Rozměr: 62 x 90 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 4832

Brigita Jurman

Název: Krajina

Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
obraz získán přímo od autorky

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4796

Karel Souček

Název: Ve stávce

Olej / karton
Karel Souček ( *1885 - 1972 )

Rozměr: 40 x 76 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4820

Název: Stvoření světa

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2022, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4787

Vojtěch Sedláček

Název: Oráč

Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 69, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 24 x 44 cm

Rozměr: 24 x 44 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4791

Bořek Šípek

Název: Dekorativní dvojsklenička Růžová

Tenkostěnný křišťál s nálepy
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: výška: 41,5 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4868

Zavřel

Olej / lepenka

Rozměr: 24 x 32 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4888

Josef Procházka

Název: Náves

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4827

Moudrá

Název: Vodopád

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 75, stav původní )

Rozměr: 100 x 67 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 4833

Karel Demel

Název: Básník

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1986, stav slušný )
číslováno 130 ze 130

Rozměr: 49 x 63 cm

Aktuální cena: 4 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4793

Jan Rapin

Název: Kuřácké zátiší

Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4819

Alexandr Michajlovič Rodčenko

Název: Kompozice s figurou

Litografie
( signováno vpravo dole, volný list, stav slušný )
číslováno: 3/100

Rozměr: 61 x 43,5 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4864

Josef Procházka

Název: Voděradské bučiny u Stříbrné Skalice

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 77 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4789

Účastníci: 18

Příhozy: 97

Vladimír Komárek

Název: Zátiší s konvicí

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
- přímo z ateliéru autora Vladimíra Komárka

Rozměr: 40 x 60 cm

Aktuální cena: 57 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4828

Příhozy: 72