čas serveru: 18:31:40

Josef Procházka

Název: Voděradské bučiny u Stříbrné Skalice

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 77 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4789

Účastníci: 18

Příhozy: 97

Vladimír Komárek

Název: Zátiší s konvicí

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
- přímo z ateliéru autora Vladimíra Komárka

Rozměr: 40 x 60 cm

Aktuální cena: 57 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4828

Příhozy: 72

Miroslav Mužík

Název: Lipno

Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 19, stav slušný )
obraz získán přímo od autora

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4878

Robert Cook

Název: Beauty at the airport

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 18 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 4797

Ladislav Maria Wagner

Název: Klaun

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1978, stav slušný )

Rozměr: 37 x 50 cm

Aktuální cena: 44 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4823

Příhozy: 63

Moudrá

Název: Podzimní krajina

Pastel / papír
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 34 x 50 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4838

Název: Kuriakin kousnul soudruha Stalina

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2022, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 65 cm

Aktuální cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4786

Název: Jezevčík s liščaty

( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 22 x 16 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4840

Karel Schadt

Název: Zimní chalupy

Olej / lepenka
na zadní straně záruční list

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4843

Märklin

Název: E-Lokomotiva RV 890

Kov
( stav původní )
výrobce: Märklin ( 1932-1953 )
měřítko: 0 ( délka 195mm )
+ nákladní nízkostěnný vagon

Rozměr: Rozměr: 0

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4862

Antonín Chittussi

Název: Na Seine

Olej / dubová deska
( signováno vlevo dole, kolem roku 1880, stav slušný )
- odborný posudek PhDr. Michael Zachař

Rozměr: 18,5 x 24 cm

Aktuální cena: 130 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Id aukce: 4877

Příhozy: 86

Robert Jiran

Název: 11.9.2001

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 16 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4784

Příhozy: 60

Název: Soubor stříbrné toalety

Stříbro
( stav slušný )
- puncováno

Rozměr:

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4872

František Hála

Název: Pobřeží

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4804

Jan Rapin

Název: Dívka s perlou

Olej / plátno
Jan Rapin se narodil 1956 v Praze.

Rozměr: 54 x 40 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4829

Josef Jíra

Název: Pod Pantheonem

Kvaš / lepenka
( signováno dole uprostřed, datováno 1965, stav původní )
rozměr ve výřezu: 55 x 45 cm
- obraz z pozůstalosti ateliéru Josefa Jíry

Rozměr: 55 x 45 cm

Aktuální cena: 26 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4863

Příhozy: 55

Název: Předjaří na vsi

Olej / sololit
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 33 x 85 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4893

Název: Kytice

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 62 x 40 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4890

Brigita Jurman

Název: Stolek s deskou

Historismus
dřevo / syntetická barva ( odolná )
( nesignováno, stav původní )
- upraven autorkou Brigita Jurman

Rozměr: výška: 43 cm, průměr: 45 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4870

J. Hlaváček

Název: Rozkvetlý strom

Olej / plátno
- obraz malovaný v duchu moderního realismu
- masivní zlatý dobový rám

Rozměr: 85 x 67 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4861