Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 54, stav původní )
Rozměr: 40 x 30 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4951
Malba / dřevo
( nesignováno, první polovina minulého století, stav slušný )
průměr 40 cm
Německo
Rozměr: průměr 40 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 4948
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2022, stav perfektní )
- obraz přímo od autorky
Beata Zamečníková
umělecké jméno Betty
narozena 15.5.1993 v Praze
Od roku 2015 se realizuje v oboru tetování.
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 3 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4906
Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
obraz získán přímo od autorky
Rozměr: 70 x 60 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 4926
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 31 x 48 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4949
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav původní )
Rozměr: 65 x 75 cm
Aktuální cena: 4 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4911
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4932
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4979
Olej / plátno
na zadní straně autorské razítko
- obraz přímo od autora
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 15 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4925
Akryl / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 2019, přípis na zadní straně, stav perfektní )
Rozměr: 100 x 70 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4907
( nesignováno, rámováno Viktor Brůžek, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 5 x 3,5 cm
publikováno v Katalogu neznámých prací Jana Zrzavého ( Jiří Hlušička 1999 )
Rozměr: 5 x 3,5 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Id aukce: 4928
Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1970, stav slušný )
Rozměr: 20 x 25 cm
Aktuální cena: 3 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4943
Olej / lepenka
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 4946
Olej / plátno
Rozměr: 47 x 38 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4953
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2021, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 40 cm
Aktuální cena: 30 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4921
Olej / lepenka
( signováno a datováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4915
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, přípis na zadní straně, datováno 1959, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4980
Olej / plátno
- na zadní straně přípis autora
Stanislav Palatka ( 1941-2021 )
svěží expresionistické dílo vyvedené v pastelových barvách, zajímavé kladení barev v nesouvislých plochách.
- dílo pochází ze sbírky autora
Rozměr: 62 x 55 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 4936
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4916
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Jan Rapin se narodil 1956 v Praze.
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 10 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4919