čas serveru: 16:56:24

Rumen Sazdov

Název: Večerní básnění

( signováno vlevo uprostřed, rámováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 20 x 30 cm
- přiložen certifikát
- dílo získáno přímo od autora
*všechny údaje z katalogu MAYER (ročník 1995 + 1996) jsou uvedeny na artnet.com

Rozměr: 29 x 21 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4965

Josef Cerman

Název: Před chalupou

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 20 x 30 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4976

Karel Havlata

Název: Zimní slunko v lese

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
na zadní straně Záruční list

Rozměr: 55 x 65 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4912

J. Šafránek

Název: Zima na Vysočině

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1951, stav slušný )

Rozměr: 36 x 46 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4942

Josef Čapek

Název: Lítej, míčku

Ofsetový tisk
( signováno vlevo dole, datováno 1934-35, stav původní )

Rozměr: 26 x 34 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4958

Josef Čapek

Název: Na ledě

Ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1930, stav původní )

Rozměr: 26 x 31 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4960

Název: Podstavec - Historismus

materiál: ořechová dýha / sloup masiv
( stav velmi dobrý )

Rozměr: výška: 115 cm, šířka: 25 cm, hloubka: 25 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4969

Příhozy: 25

Emil Sedláček

Název: Chata u jezera

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 63 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4961

Balíček

Název: Podzimní den

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4981

Josef Holub

Název: Zákoutí řeky

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1928, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 38 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4913

Jar. Kastner

Název: Pohled k Rudě

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, přípis na zadní straně, datováno 31, stav původní )

Rozměr: 35 x 46 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4982

V. Kopecký

Název: Pohled k hradu

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1951, stav původní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4983

Jan Zrzavý

Název: Lesbičanky

( nesignováno, rámováno Viktor Brůžek, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 5 x 5 cm
publikováno v Katalogu neznámých prací Jana Zrzavého ( Jiří Hlušička 1999 )

Rozměr: 5 x 5 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Id aukce: 4929

Název: Chalupa v lese

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 43 x 36 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4956

Název: Březový háj

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 48 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4984

A. Chlapčík

Název: Větrný den

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1953, stav slušný )

Rozměr: 34 x 45 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4985

Jaroslav Holeček

Název: Před chalupou

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4986

Název: Krajina s jezírkem

Olej / plátno

Rozměr: 26 x 37 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4955

František Aron

Název: Před statkem

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 10 x 16,5 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4987

TON

Název: Židle Model: 514

Materiál: Buk
( stav slušný )
výška: 81 cm
šířka: 42 cm
počet: 4 ks

Rozměr: výška: 81 cm, šířka: 42 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 4964