čas serveru: 11:23:01

Karel Rašek

Název: Z Francie

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1897, stav slušný )

Rozměr: 52 x 70 cm

Aktuální cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 4940

Daněk Sedláček

Název: O žních

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 30 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4977

Josef Holub

Název: Luční kvítí

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1929, stav slušný )

Rozměr: 26 x 34 cm

Aktuální cena: 23 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4914

Název: Ovoce v dobré náladě

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2022, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 54 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4923

Příhozy: 68

Karel Karas

Název: Lekníny

Olej / lepenka

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 50 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4924

Příhozy: 67

Název: Krajina s domky

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 30 x 35 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5038

Jindra Nazarská

Název: Bříza

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 39 x 32 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5056

J. Techl

Název: Koťata

Suchá jehla
( signováno vpravo dole, datováno 40, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 17 x 16 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5054

J. Plaček

Název: Letní den v polích

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 44 x 62 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5071

Název: Předjaří na řece

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 22 x 33 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5047

K. A. Buschbaun

Název: Wasserburg

Litografie
( signováno vpravo dole, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 18 x 28 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5046

Název: Plachetnice

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 20 x 25 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5041

Název: Papoušek

Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 2021, stav slušný )

Rozměr: 19 x 19 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5039

Brigita Jurman

Název: Fantasy

Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2023, stav perfektní )
na zadní straně autorské razítko
obraz získán přímo od autorky

Rozměr: 80 x 60 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5037

Josef Vaic

Název: Pohled z Vrtbovských zahrad

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, rámováno pod sklem, stav slušný )

Rozměr: 41 x 31 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4994

Název: Praha ( Houslový lub II. )

Olej / dřevo

Rozměr: 37 x 21 cm

Aktuální cena: 28 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5014

Název: Akt I.

Litografie
číslováno 3/10

Rozměr: 42 x 30 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5006

Název: Náhon

Olej / lepenka

Rozměr: 32 x 44 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5043

Název: Ve žních

Olej / lepenka

Rozměr: 22 x 33 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5044

František Motyčka

Název: U Kameniček

Lavírovaná kresba perem
rámováno pod sklem

Rozměr: 21 x 30 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5049