Foto / tisk
- zvětšeno speciální technikou - osvitem za mokra
- kapa deska, ochranná folie-mat
( nesignováno, stav slušný )
rámováno - lišta Nielsen
značeno fotobanka Historické-foto
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5066
Olej / plátno
- obraz vystaven ve výstavním sále Muzea dr. Aleše Hrdličky, Humpolec - Dolním náměstí
( listopad a prosinec 2022 )
Rozměr: 75 x 100 cm
Aktuální cena: 105 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 4989
Příhozy: 93
Litografie
( signováno vlevo dole, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 25 x 44 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 5141
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 2013, stav perfektní )
- přiložen certifikát
- dílo získáno přímo od autora
*všechny údaje z katalogu MAYER (ročník 1995 + 1996) jsou uvedeny na artnet.com
Rozměr: 35 x 35 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Id aukce: 5127
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 35 x 65 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5107
Kombinovaná technika / překližka
( nesignováno, na zadní straně autorský štítek, stav slušný )
Rozměr: 55 x 80 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 5105
Olej / plátno
Rozměr: 80 x 65 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5149
Litografie
( signováno vpravo dole, stav původní )
číslováno 18/60
Rozměr: 50 x 35 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 5095
Litografie
číslováno 60/60
Rozměr: 50 x 35 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 5096
Litografie
číslováno 31/60
Rozměr: 50 x 35 cm
Aktuální cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 5097
Patinovaná sádra
( značeno dole, stav původní )
výška : 42 cm
Rozměr: výška: 42 cm
Aktuální cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 5147
Litografie
číslováno 58/60
Rozměr: 50 x 35 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 5098
Patinovaný bronz
( signováno na koňské oháňce, stav slušný )
výška 43 cm
Z kolekce Clot Collection, kterou Salvador Felip Jacint Dalí vytvořil v 70. letech 20. století.
Pozdější odlitek
Rozměr: výška 43 cm
Aktuální cena: 18 000 Kč
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Id aukce: 5088
Litografie
číslováno 1/60
Rozměr: 50 x 35 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 5099
Olej / lepenka
Rozměr: 46 x 37 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 5102
Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, stav perfektní )
Jan Rapin se narodil 1956 v Praze.
Rozměr: 60 x 45 cm
Aktuální cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5134
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 23, stav perfektní )
Rozměr: 61 x 50 cm
Aktuální cena: 35 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5089
Email / plátno
Rozměr: 110 x 85 cm
Aktuální cena: 27 000 Kč
Vyvolávací cena: 27 000 Kč
Id aukce: 5092
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2000, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5083
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 32 x 32 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5114