čas serveru: 02:42:03

Leopold Musil

Název: Karlův most

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 25 x 45 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 5101

Gustav Macoun

Název: Cesta ke stavení

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1927, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 84 x 125 cm

Aktuální cena: 60 000 Kč

Vyvolávací cena: 8 500 Kč

Id aukce: 5080

Příhozy: 66

Název: Hilda Schwarzenberg princezna Lucemburská/Navarská

Olej / plátno

Rozměr: 66 x 55 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 5112

Antonín Kroča

Název: Kytice II.

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 19, stav původní )

Rozměr: 61 x 24 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5132

Název: Blesky

Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 23, stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.

Rozměr: 100 x 100 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5074

Robert Jiran

Název: Brooklynský most

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 15 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5130

Otto Gutfreund

Název: Hamlet

Bronzová plastika
( značeno dole, stav původní )
- pozdější odlitek
výška : 72 cm

Rozměr: výška: 72 cm

Aktuální cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 5148

Václav Chochola

Název: Salvador Dalí

Fotografie
( signováno vpravo dole, datováno 1969, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 29 x 21 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5138

Název: Slunce v lese

Olej / lepenka

Rozměr: 24 x 35 cm

Aktuální cena: 4 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5077

Picasso

Název: Býk

Bronzová plastika
( pozdější odlitek, stav perfektní )
výška : 13 cm
délka : 23 cm

Rozměr: výška : 13 cm, délka : 23 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5136

Daněk Sedláček

Název: Sluneční paprsky v lese

Olej / lepenka

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 13 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5110

Jindřich Fürst

Název: Partie Břežánky u Prahy

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, přerámován, stav perfektní )

Rozměr: 29 x 35 cm

Aktuální cena: 17 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5087

Příhozy: 67

Gustav Macoun

Název: Za humny

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 21 100 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5113

Název: 2030 Češi ve frontě na rohlík

Olej / plátno
( signováno vlevo i vpravo nahoře, datováno 23, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 65 cm

Aktuální cena: 38 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5091

Název: Velká čínská váza

Čínský porcelán
( v tradici dynastie Ming, bohatě zdobený ruční malbou, stav slušný )
celková výška 66 cm, průměr hrdla 17 cm
naspodu značeno s datací

Rozměr: výška 66 cm

Aktuální cena: 2 800 Kč

Vyvolávací cena: 2 800 Kč

Id aukce: 5121

Jan Trampota

Název: Mrazivé ráno

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 25, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 72 x 102 cm

Aktuální cena: 130 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 5085

Příhozy: 111

Karel Rélink

Název: Gentleman

( signováno vlevo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 28 x 17 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 28 x 17 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5145

Daněk Sedláček

Název: Koupání

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 16 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5126

Alois Kalvoda

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 64 cm

Aktuální cena: 98 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 5078

Příhozy: 84

Název: Smrtka a houslista

Pastel
( nesignováno, stav původní )
rozměr ve výřezu: 30 x 40 cm

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5229