čas serveru: 18:21:26

Kukla

Název: Anglické pobřeží

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 37 x 45 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5222

Název: Chalupy

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 35 x 49 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5197

Viktor Vasiljevič Endeverja

Název: Zima II.

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, stav původní )

Rozměr: 34 x 42 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5211

Název: Mžitky II.

Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.

Rozměr: 100 x 100 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5176

Název: Orient

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 32 x 40 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5227

Název: Vlčí máky

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, dekorativní rám, stav slušný )

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5202

Název: Autorský tisk

Litografie

Rozměr: 33 x 44 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5223

Libý

Název: Zámek Blatná

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 30 x 19 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5233

Název: Předjaří

Olej / sololit

Rozměr: 34 x 60 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5178

Pavel Müller

Název: Abstraktní motiv

Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2008, stav slušný )

Rozměr: 90 x 90 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Id aukce: 5225

Sedláček

Název: Vodní hladina

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 45 x 65 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5163

J. Löbl

Název: Osamělý strom

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1957, stav slušný )

Rozměr: 34 x 49 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5164

Název: Svatý

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 48 x 42 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5195

Název: Jakubovice

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1963, stav slušný )

Rozměr: 35 x 45 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5200

Název: Cestou z polí

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5204

Jaroslav Erban

Název: Zátiší s konvicí

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 40 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5179

Vondra

Název: Stromořadí

Olej / plátno

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5180

Jan Hála

Název: Polní práce

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1929, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 16 x 32 cm

Aktuální cena: 33 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5238

Název: Za humny

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 35 x 46 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5181

K. Brdíčko

Název: Zimní krajina

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1935, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5167