čas serveru: 09:00:33

J. Lízler

Název: Pohled na vesnici

( signováno vlevo dole, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 18 x 23 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5318

Märklin

Název: Parní stroj

Parní stroj Märklin
( Germany )
( značeno reliéfním štítkem, barevné plechové provedení, stav slušný )
rozměry základní desky: 28 x 28 cm
výška ( s komínem ): 36,5 cm

Rozměr: rozměry základní desky: 28 x 28 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 5314

Název: Tetřev

Dřevořezba / dub
( nesignováno, stav slušný )
rozměr včetně rámu: 44 x 49 cm

Rozměr: 44 x 49 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5296

Název: Kytice

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 60 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5288

Josef Hlaváček

Název: Polní cesta

Olej / sololit

Rozměr: 30 x 32 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 5280

Název: Černá kočka bílý kocour

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 23, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5248

Klára Sedlo

Název: Poprvé se vydává do světa

Olej / plátno
( signováno vzadu, stav slušný )
autorská popiska

Rozměr: 80 x 60 cm

Aktuální cena: 28 000 Kč

Vyvolávací cena: 28 000 Kč

Id aukce: 5258

Jaroslav Grus

Název: Můstek - okolí Ledeč

rozměr ve výřezu: 40 x 60 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 40 x 60 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5272

Ladislav J. Špitník

Název: Na cestě

Olej / lepenka

Rozměr: 34 x 48 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5320

Rudolf Lexa

Název: Ve světnici

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 32 x 43 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5260

Alois Kalvoda - okruh

Název: Letní den

Olej / překližka

Rozměr: 20 x 23 cm

Aktuální cena: 14 500 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 5251

Příhozy: 61

Název: Na Kamzíku

Olej / sololit
pravděpodobně slovenský autor

Rozměr: 36 x 26 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5298

Jonák

Název: Pobřeží

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1930, stav původní )

Rozměr: 50 x 66 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5287

Pierre J.C. Deval

Název: Spící dívka

Kvaš / karton
přiložen odborný posudek Jan Nožička

Rozměr: 39 x 29 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Id aukce: 5317

Jan Rapin

Název: Třešnička

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Jan Rapin se narodil 1956 v Praze.

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5264

O. Blažíček - okruh

Název: Tání

Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
kolem roku 1910

Rozměr: 19 x 26 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5270

Josef Písecký

Název: Nálada z Dalmácie

Olej / lepenka
- obraz vystaven v Rubešově galerii
- výstava obrazů z Dalmácie v roce 1940
na zadní straně štítek

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 39 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5315

Příhozy: 59

Název: Pohled na město

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5286

Název: K nebi

Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 2023, stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.

Rozměr: 80 x 80 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 5274

Název: Před chalupou

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 35 x 47 cm

Aktuální cena: 4 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5278