čas serveru: 21:20:26

Václav Radimský

Název: Tání na Úpě

Olej / lepenka
varianta obrazu několikrát publikována v monografii Václav Radimský, autor PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 135 000 Kč

Vyvolávací cena: 35 000 Kč

Id aukce: 5243

P. Müller

Název: Před domem

Olej / lepenka

Rozměr: 47 x 69 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5292

Vlastislav Lachout

Název: Jizera

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
původ obrazu z rodiny autora
Vlastislav Lachout *13. 2. 1935 v Kyjích u Prahy
malíř, restaurátor.
Skupina 66

Rozměr: 75 x 55 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5246

Název: Růže od Casanovy

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 80 x 63 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5254

Antonín Hudeček

Název: Zrcadlení

Olej / papír

Rozměr: 44 x 59 cm

Aktuální cena: 27 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5262

Příhozy: 64

Karel Schauer

Název: Za humny I.

Olej / lepenka

Rozměr: 43 x 63 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 5266

Josef Drha

Název: Zima

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 62, na zadní straně autorský štítek, stav původní )

Rozměr: 60 x 70 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5283

Jan Bedřich Minařík

Název: U zámecké brány

Olej / plátno
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
kolem roku 1895

Rozměr: 71 x 81 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5268

Název: Bitva u Bachmutu

Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vlevo dole, na zadní straně přípis autora, stav slušný )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5276

Ludvík Dobeš

Název: Horská krajina

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, rám ve slušném stavu )

Rozměr: 49 x 64 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5282

Jaroslav Hněvkovský

Název: Indická Venuše ( Měsíčná noc na pobřeží Travancore )

Olej / plátno
Rentoilováno

Rozměr: 69 x 90 cm

Aktuální cena: 50 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 5244

Josef Brož

Název: Jaro

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 76, stav původní )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5322

Milena Šimková-Elgrová

Název: Ze Sněžného - Rabuňka u Nového Města

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 34 x 46 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5302

Josef Procházka

Název: Jevanský rybník

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 42 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5293

Příhozy: 69

Ondřej Coufal

Název: Čtenářka

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 22, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 60 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5307

Název: Romantická krajina

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1850, stav slušný )

Rozměr: 47 x 62,5 cm

Aktuální cena: 7 900 Kč

Vyvolávací cena: 7 900 Kč

Id aukce: 5277

Monogramista K.F.

Název: Jachta

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5281

Jan Saudek

Název: Portrait Of My Frend Ivet

Originální kolorovaná fotografie
( nesignováno, stav slušný )
limitovaná edice 2/10

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 23 000 Kč

Vyvolávací cena: 23 000 Kč

Id aukce: 5330

Töusmann

Název: Lennegehöft

Litografie
rámováno pod sklem

Rozměr: 20 x 29 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5319

Bohumil Samuel Kečíř

Název: Okno

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
na zadní straně autorské razítko

Rozměr: 38 x 55 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 5327