čas serveru: 13:07:12

Václav Radimský

Název: Lekníny na řece

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, Francouzský rám, stav perfektní )
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař, přiložen odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Rozměr: 72 x 100 cm

Aktuální cena: 401 000 Kč

Vyvolávací cena: 90 000 Kč

Id aukce: 1515

Příhozy: 72

Macháň

Název: Tůň

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 65

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1661

Zdeněk Seydl

Název: Leballet Moderne

Litografie
( signováno vpravo dole, volný list, stav slušný )

Rozměr: 31 x 43 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 1664

Vladimír Komárek

Název: PF 1976

Litografie
( signováno dole uprostřed, stav slušný )

Rozměr: 14 x 10 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 1665

Hërink

Název: Cesta do Moskvy

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, datování 1980, stav původní )

Rozměr: 40 x 55 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1666

Alexander J. Pelíšek

Název: Svatý Mikuláš

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datování 1916, stav původní )

Rozměr: 60 x 50 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1667

Název: Slunečnice

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 50 x 41 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1680

Název: Snímání z kříže

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, dekorativní rám, stav perfektní )

Rozměr: 90 x 60 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1684

Autor neurčen - Ažbého škola Mnichov

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, kolem roku 1900, stav slušný )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

Rozměr: 80 x 43 cm

Aktuální cena: 17 500 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 1678

Příhozy: 25

Monogramista R.

Název: Chalupa s rozkvetlými stromy

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 56 x 65 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 1720

Zrzavý

Název: Dívka s květinami ve vlasech

Hollarotypie / pastel
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 8 x 7 cm

Aktuální cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1715

Příhozy: 80

B. Němec

Název: Zátiší s růžemi

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1948, stav původní )

Rozměr: 36 x 27 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 1722

Josef Steinský

Název: Podzimní partie

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1725

Název: Slunce v lese

Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 31 x 40 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 1688

František Xaver Diblík

Název: Na cestě

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 30 x 36 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1692

Bohuslav Reynek

Název: Kočka

Suchá jehla

Rozměr: 14 x 10 cm

Aktuální cena: 4 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1712

Fritsch

Název: Arabský obchodník

Mědirytina / kolorovaná akvarelem

Rozměr: 18 x 14 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1718

Trnka

Název: Domorodec

Barevná litografie
( nesignováno, stav perfektní )

Rozměr: 23 x 17 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1713

Trnka

Název: Tahiťanka

Barevná litografie

Rozměr: 23 x 17 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1714

Kadlasová

Název: Kosatce

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 30 x 17 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 1723