Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, Francouzský rám, stav perfektní )
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař, přiložen odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
Rozměr: 72 x 100 cm
Aktuální cena: 401 000 Kč
Vyvolávací cena: 90 000 Kč
Id aukce: 1515
Příhozy: 72
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 50 x 65
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1661
Litografie
( signováno vpravo dole, volný list, stav slušný )
Rozměr: 31 x 43 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 1664
Litografie
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
Rozměr: 14 x 10 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 1665
Olej / plátno
( signováno na zadní straně, datování 1980, stav původní )
Rozměr: 40 x 55 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1666
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datování 1916, stav původní )
Rozměr: 60 x 50 cm
Aktuální cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1667
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 50 x 41 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1680
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, dekorativní rám, stav perfektní )
Rozměr: 90 x 60 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1684
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, kolem roku 1900, stav slušný )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Rozměr: 80 x 43 cm
Aktuální cena: 17 500 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 1678
Příhozy: 25
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 56 x 65 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 1720
Hollarotypie / pastel
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 8 x 7 cm
Aktuální cena: 22 000 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 1715
Příhozy: 80
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1948, stav původní )
Rozměr: 36 x 27 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 1722
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1725
Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 31 x 40 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 1688
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 30 x 36 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1692
Suchá jehla
Rozměr: 14 x 10 cm
Aktuální cena: 4 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 1712
Mědirytina / kolorovaná akvarelem
Rozměr: 18 x 14 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 1718
Barevná litografie
( nesignováno, stav perfektní )
Rozměr: 23 x 17 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 1713
Barevná litografie
Rozměr: 23 x 17 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 1714
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 30 x 17 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 1723