(signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 54 x 27,5 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1705
Litografie
(signováno vpravo dole, datováno 1983, stav slušný )
Rozměr: 13,5 x 40 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1706
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 1732
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 20 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1685
Příhozy: 58
Litografie
Rozměr: 30 x 26 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 1778
( signováno vpravo dole, volný list, stav perfektní )
Rozměr: 49 x 35 cm
Aktuální cena: 3 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1779
Olej / dřevo
( nesignováno, stav perfektní )
Rozměr: 18 x 24 cm
Aktuální cena: 73 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 1670
Příhozy: 66
Olej / sololit
( signováno na zadní straně, stav původní )
Rozměr: 35 x 100 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 1752
( signováno vlevo dole, dekorativní rám, stav slušný )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 25 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1762
Příhozy: 66
Olej / plátno
Rozměr: 31 x 99,5 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 1750
Rozměr: 48,5 x 35 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1781
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 100 x 160 cm
Aktuální cena: 4 700 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 1783
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1988, stav původní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 1785
Barevný lept
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 28,5 x 20,5 cm
Aktuální cena: 18 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1691
Příhozy: 54
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1927, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 80 x 90 cm
Aktuální cena: 26 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 1761
Olej / lepenka
( nesignováno, kolem 1901, stav perfektní )
obraz publikován v monografii Václav Radimský - Naděžda Blažíčková-Horová na str. 229, dále publikován v knize Světlo v obraze na str. 406
Rozměr: 70 x 98 cm
Aktuální cena: 185 000 Kč
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Id aukce: 1669
Příhozy: 85
Olej / plech
( nesignováno, stav slušný )
rámeček - plátkové zlato
Rozměr: 25,5 x 21,5 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 1768
Olej / plech
( nesignováno, stav slušný )
rámeček - plátkové zlato
Rozměr: 25,5 x 21,5 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 1769
Grafika
Autorský tisk
( signováno vpravo dole, z limitované série 10-ti tisků, stav perfektní )
Rozměr: 29,5 x 21 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 1776
( signováno vlevo dole, volný list, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 1780