čas serveru: 00:23:33

Egon Schiele

(signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 54 x 27,5 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1705

Jiří Chadima

Název: Mlžné ráno

Litografie
(signováno vpravo dole, datováno 1983, stav slušný )

Rozměr: 13,5 x 40 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1706

Název: Polní cesta

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 1732

Robert Jiran

Název: Akt v zrcadle

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1685

Příhozy: 58

Banksy

Název: No more hope

Litografie

Rozměr: 30 x 26 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 1778

Gustav Klimt

Název: Tři lidské věky

( signováno vpravo dole, volný list, stav perfektní )

Rozměr: 49 x 35 cm

Aktuální cena: 3 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1779

Julius Mařák

Název: Na procházce

Olej / dřevo
( nesignováno, stav perfektní )

Rozměr: 18 x 24 cm

Aktuální cena: 73 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 1670

Příhozy: 66

J. Hapka

Název: Vesnička v podhůří

Olej / sololit
( signováno na zadní straně, stav původní )

Rozměr: 35 x 100 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 1752

Vojtěch Sedláček

Název: O žních

( signováno vlevo dole, dekorativní rám, stav slušný )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1762

Příhozy: 66

Název: Podvečer na moři

Olej / plátno

Rozměr: 31 x 99,5 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 1750

René Margitte

Název: Hlava

Rozměr: 48,5 x 35 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1781

K. Jaroš

Název: Praha

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 100 x 160 cm

Aktuální cena: 4 700 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 1783

Robert Čermák

Název: Planeta

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1988, stav původní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 1785

Adolf Born

Název: Pistolník

Barevný lept
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 28,5 x 20,5 cm

Aktuální cena: 18 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1691

Příhozy: 54

Daněk Sedláček

Název: Slunce v lese

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1927, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 80 x 90 cm

Aktuální cena: 26 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 1761

Václav Radimský

Název: Krajina se stavidlem

Olej / lepenka
( nesignováno, kolem 1901, stav perfektní )
obraz publikován v monografii Václav Radimský - Naděžda Blažíčková-Horová na str. 229, dále publikován v knize Světlo v obraze na str. 406

Rozměr: 70 x 98 cm

Aktuální cena: 185 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Id aukce: 1669

Příhozy: 85

Název: Napoleonské děti I.

Olej / plech
( nesignováno, stav slušný )
rámeček - plátkové zlato

Rozměr: 25,5 x 21,5 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 1768

Název: Napoleonské děti II.

Olej / plech
( nesignováno, stav slušný )
rámeček - plátkové zlato

Rozměr: 25,5 x 21,5 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 1769

Název: Akt ženy

Grafika
Autorský tisk
( signováno vpravo dole, z limitované série 10-ti tisků, stav perfektní )

Rozměr: 29,5 x 21 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 1776

Banksy

Název: Děvčátko s balonem

( signováno vlevo dole, volný list, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 1780