čas serveru: 04:11:26

Daněk Sedláček

Název: Snopy

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, bohatě zdobený rám, stav původní )

Rozměr: 66 x 84 cm

Aktuální cena: 14 500 Kč

Vyvolávací cena: 9 500 Kč

Id aukce: 194

Název: Portrét

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 32 x 24 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 201

Adolf Born

Název: Noemova archa

Sérigrafie
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 30 x 20 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 213

Dušek

Název: Humprecht - Sobotka

( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 19 x 24 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 215

Josef Čapek

Název: Listí padá

( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 26 x 33,5 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 224

Vojtěch Hynais

Název: Andělíček

( signováno dole uprostřed, datováno 1903, stav původní )

Rozměr: 22 x 19 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 227

Název: Maska

Dřevo
Stará africká maska
( kmen Baule, Pobřeží slonoviny )

Rozměr: výška 64 cm, šířka 35 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 235

Název: Figura

Dřevo
( kmen Lobi, Burkina Faso )

Rozměr: výška 61 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 239

Název: Figura

Dřevo
( kmen Lobi, Burkina Faso )

Rozměr: výška 57 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 243

Název: Figura

Dřevo
( kmen Senufo, Pobřeží slonoviny )

Rozměr: výška 80 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 247

Karel Souček

Název: Don Quijote

Olej / lepenka

Rozměr: 52 x 67 cm

Aktuální cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Id aukce: 254

Bohuslav Tůma

Název: Po bouřce

Tempera
( signováno vpravo dole, datováno 1983, stav původní )

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 273

F. Tásler

Název: Kozí hřbety - Krkonoše

Olej / sololit

Rozměr: 34 x 48 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 274

Název: Vodní hladina

Olej / plátno
( nesignováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 53 x 43 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 285

Název: Zasněná

Olej / plátno

Rozměr: 40 x 30 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 298

Weirauch

Název: Zátiší s ovocem a květinou

( signováno vpravo dole, datováno 58, stav původní )

Rozměr: 60 x 44 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 300

R. Falkenberg

Název: Remeš

Olej / plátno, fixováno na kartonu
( signováno vlevo dole, stav poškozeno )

Rozměr: 100 x 90 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 306

Ferdinand Tásler

Název: Pohled na Trosky

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 308

Jan Dědina

Název: Madona

Rozměr: 40 x 30 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 319

Fortuné Car

Název: Před domem

Olej / sololit
původ Francie

Rozměr: 46 x 55 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 326

Příhozy: 50