čas serveru: 22:28:47

Čapek

Název: Kočka

Linoryt
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 8,5 x 6 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1716

Kadlasová

Název: Květiny

Olej / lepenka
( signováno vpravo nahoře, stav původní )

Rozměr: 17 x 30 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 1724

Název: Říční proud

Olej / plátno

Rozměr: 87 x 107 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 1786

Název: Zátiší s ovocem

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1683

František Michl

Název: Borovice

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1942, stav perfektní )

Rozměr: 63 x 63 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 1791

Oldřich Koníček

Název: Z lomu

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1920, stav slušný )

Rozměr: 73 x 83 cm

Aktuální cena: 31 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 1676

Jaroslav Mandl

Název: Zebry

Vyřezávaný reliéf

Rozměr: 70 x 69 cm

Aktuální cena: 4 800 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 1710

Vinšová

Název: Portrét III.

Olej / dřevo
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 60 x 50 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 1797

Jiří ( Georges ) Kars

Název: Z alsaska ( Molsheim u Štrasburku )

Olej / deska
( signováno vlevo dole, datováno 1921, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
odborný posudek PhDr. Rea Michalová Ph.D.

Rozměr: 38 x 45 cm

Aktuální cena: 145 000 Kč

Vyvolávací cena: 45 000 Kč

Id aukce: 1699

Příhozy: 57

Vinšová

Název: Portrét I.

Olej / dřevo
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 80 x 54 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 1794

Jindřich Fűrst

Název: Sklípky vinařů

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, kolem roku 1910, stav slušný )
vystaveno: Goltzova tvrz

Rozměr: 22 x 33 cm

Aktuální cena: 13 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 1671

Lhoták

Název: Balóny

Litografie
( nesignováno, stav perfektní )

Rozměr: 23,5 x 16,5 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1717

Viktor Seifert

Název: Ve skalách

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1943, stav slušný )

Rozměr: 66 x 50 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 1682

Vinšová

Název: Portrét II.

Olej / dřevo
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 80 x 54 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 1796

Otakar Bubeníček

Název: Pohled na hrad

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 18 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 1681

Název: Bitva I.

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 50 x 140 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 1765

Název: Bitva II.

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 50 x 140 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 1766

Robert Jiran

Název: Na plovárně

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1686

Gustav Macoun

Název: Podmračný den

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1916, stav perfektní )
publikováno v knize Má vlast, str. 318
Pocta české krajinomalbě, Spolek výtvarných umělců Mánes, Jízdárna pražského hradu, Galerie S.V.U Mánes Diamant

Rozměr: 115 x 125 cm

Aktuální cena: 96 000 Kč

Vyvolávací cena: 35 000 Kč

Id aukce: 1668

Příhozy: 58

Vojtěch Hynek Popelka

Název: Beran s ovcí

Olej / plátno

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 1803