čas serveru: 02:15:33

Světlík

Název: Horský hotel

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 71 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 1876

Juraj Collinasy

Název: Louka v květu

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, nově rámováno, stav perfektní )
Provenience: z pozůstalosti slovenského sběratele

Rozměr: 32,5 x 46,5 cm

Aktuální cena: 12 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 1838

Karel Hodr

Název: Nábřeží

Olej / karton
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 12 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1839

František Emler

Název: Houbařův sen

Olej / tempera / karton

Rozměr: 25,5 x 39 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 1840

Fernando Botero

Název: Ležící akt s jablky ( Reclining woman with Apple )

Patinovaný bronz
( signováno na plintě, výška: 20,5 cm, délka: 33,8 cm, šířka: 17,8 cm, hmotnost: 8,7 kg, mramorový podstavec, stav perfektní )
Kolumbijský malíř a sochař. V roce 2012 cena Mezinárodního sochařského centra za celoživotní sochařské dílo.
V Evropě vytvořil mnoho soch, včetně série monumentálních ženských aktů, které byly na počátku 90. let vystaveny po celé délce Champs-Elysées.

Rozměr: výška: 20,5 cm, délka: 33,8 cm, šířka: 17,8 cm

Aktuální cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 1841

Příhozy: 65

Art-Deco

Název: Taneční pár

Porcelán
( značeno Royal DUX, stav perfektní )

Rozměr: výška: 35 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1847

Jaroslav Veris

Název: Pařížanka

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 65 x 50 cm

Aktuální cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 1848

Prof. Fr. Adamec

Název: Přímořská krajina

Olej / plátno / lepenka

Rozměr: 11 x 16 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1900

František Charvát

Název: Pohled na Trosky

Olej / lepenka

Rozměr: 41 x 53 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1852

V. Pasl

Název: Portrét

Olej / lepenka

Rozměr: 18 x 14 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1901

Název: Ve vsi

Olej / lepenka

Rozměr: 28 x 37 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1902

Robert Jiran

Název: Dvojakt

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1844

Příhozy: 58

Banksy

Název: Right serve

( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 40 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Id aukce: 1856

Robert Schlosser

Název: Na procházce

( signováno vlevo dole, datace 1911, stav slušný )

Rozměr: 29 x 39 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1858

Vilém Plocek

Název: Vltavský den

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1965, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 59 x 69 cm

Aktuální cena: 7 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1860

Název: Jezerní hladina

Olej / plátno

Rozměr: 40 x 80 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 1868

Název: Kupení sena

Olej / plátno

Rozměr: 54 x 81 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 1869

R. A. Ulmann

Název: Západ slunce

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě zdobený rám, stav slušný )
původ Francie
rozměr včetně rámu 113 x 132 cm

Rozměr: 73,5 x 93 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 1862

Dupuis

Název: Hospoda

Olej / dřevo
( signováno vlevo dole, datováno 1857, stav slušný )

Rozměr: 24 x 30 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 1866

Jan Voseček

Název: Střechy

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 81, stav původní )

Rozměr: 52 x 72 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 1872