čas serveru: 15:33:27

Josef Čapek

Název: Rybníček

Rozměr: 26 x 33 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1947

Josef Čapek

Název: Na ledě

( signováno vpravo dole, datováno 1930, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 25 x 30 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1949

Josef Čapek

Název: Sněhulák

Rozměr: 26 x 34 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1950

Jaroslav Štika

Název: Nahá

( signováno vpravo dole, odborně vyčištěno, nová adjustace, stav perfektní )

Rozměr: 27 x 40 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1952

K. Beneš

Název: U Nasavrk

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1930, na zadní straně přípis, stav původní )

Rozměr: 34 x 44 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 1955

František Kaván

Název: Nálada z Komňátek

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datace po roce 1922, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Varianta obrazu publikována v monografii František Kaván, dílo vydané v Praze 2019, v soupise díla pod číslem 1622

Rozměr: 40 x 52,5 cm

Aktuální cena: 51 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 1853

Příhozy: 58

Název: Snopy

Olej / karton
( nesignováno, stav perfektní )

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 1961

Robert Jiran

Název: Rendez-Vous

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, autorské razítko, obraz přímo od autora, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 19 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1854

Příhozy: 58

Miloslav Holý

Název: Jarní kytička

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, vzadu štítek Č.F.V.U. s popisem a razítkem, řezaný dřevěný rám, plátkové zlato, stav perfektní )

Rozměr: 30 x 21,5 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1934

Příhozy: 68

Emile Cagniart

Název: Bruslaři

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, stav slušný )

Rozměr: 46 x 61 cm

Aktuální cena: 13 500 Kč

Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Id aukce: 1865

Augustin Nezval

Název: Zimní podvečer

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Žák speciálky prof. K. Truppeho, profesora mnichovské akademie výtvarných umění. Pobýval v malířské škole u Aloise Kalvody.
Studijní cesty po Německu a Balkáně.

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 1983

Miloslav Holý

Název: Zátiší s citróny

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1940, stav slušný )

Rozměr: 28 x 51 cm

Aktuální cena: 33 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 1849

L. Vraný

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 34 x 40 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1972

Čeněk Fousek

Název: Letní den

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 29, stav původní )

Rozměr: 47 x 40 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1973

Monogramista H.

Název: Romantická krajina II.

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 95, stav původní )

Rozměr: 15 x 22 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 1974

Jaroslav Trinkmoc

Olej / lepenka

Rozměr: 24 x 33 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 750 Kč

Id aukce: 1975

Jaroslav Trinkmoc

Olej / lepenka

Rozměr: 24 x 33 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 750 Kč

Id aukce: 1976

Jan Slavíček

Název: Pomeranče s červeným jablkem

Olej / překližka
přípis autora na zadní straně

Rozměr: 45 x 54 cm

Aktuální cena: 105 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 1851

Příhozy: 108

František Malý

Název: Sněžka z Liščí hory

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 56, stav původní )

Rozměr: 56 x 76 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 1978

Antonín Homolka

Název: Maják

Rozměr: 17 x 42,5 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1980