čas serveru: 01:59:06

Název: Bůh nebo ďábel ?

Kombinovaná technika / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 100 x 100 cm

Aktuální cena: 19 500 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 1982

Zdeněk Nemastil

Název: Za humny

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 22 x 35 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1988

Šoufek

Název: Krajina s řekou

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 53, stav původní )

Rozměr: 45 x 60 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 1984

Václav Radimský

Název: Zrcadlení v říčním proudu

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, dekorativní rám, stav perfektní včetně rámu )
odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Rozměr: 69 x 99 cm

Aktuální cena: 470 000 Kč

Vyvolávací cena: 50 000 Kč

Id aukce: 1833

Účastníci: 20

Příhozy: 120

Monogramista M.

Název: Větrný mlýn

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 28 x 18 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 1993

Název: Zátiší s kyticí

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 34 x 24 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 1995

Robert Sedmihorský

Název: Vltava u Kralup

Olej / lepenka
( signováno na zadní straně, stav původní )

Rozměr: 35 x 25 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 1996

Stanislav Kofroň

Název: Podzim na Sedlčansku ( Cesta u Bláhovy Lhoty )

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1957, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1992

Robert Sedmihorský

Název: Říp od Kralup

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1955, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 10,5 x 24 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2002

Krýslová

Název: Bruslaři

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1955, stav původní )

Rozměr: 37 x 70 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2003

Krýslová

Název: Předjaří

Pastel
( signováno vpravo dole, datováno 1987, stav původní )

Rozměr: 48 x 63 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2005

Název: Vila

Olej / lepenka

Rozměr: 29 x 26 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 2001

Název: Jídelní servis pro 12 osob

materiál : porcelán
( nepoškozeno )
Made in Czechoslovakia
12x hluboký talíř
12x mělký talíř
12x dezertní talíř
4x mísa
1x terina ( mísa na polévku )
1x omáčník
1x slánka
1x naběračka

Rozměr: set pro 12 osob

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2012

Krýslová

Název: Velká Fatra

Pastel
( signováno vpravo dole, datováno 1980, stav původní )

Rozměr: 38 x 56 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2007

Název: Čajový servis

( nekompletní, stav opotřebeno )
Made in Czechoslovakia

Rozměr:

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2013

V. Rada

Název: Polní cesta

Olej / překližka

Rozměr: 48 x 55 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2014

Cína Jelínek

Název: Na Vysočině

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 37,5 x 53,5 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2092

Krýslová

Název: Chalupy

Pastel
( signováno vpravo dole, datováno 1982, stav původní )

Rozměr: 29 x 41 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2008

Název: Karlštejn - původní podoba

Olej / plátno
( nesignováno, rentoilováno, stav slušný )

Rozměr: 53 x 66,5 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 8 500 Kč

Id aukce: 2017

V. Novák

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2018