čas serveru: 15:10:12

Název: Žena u alpského jezera

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, rentoilováno, stav slušný )

Rozměr: 67 x 83 cm

Aktuální cena: 4 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2021

Remuci

Název: Plachetnice

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 18 x 24,5 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2022

Ivan Exner

Název: Opatovický kanál - Halda

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 2016, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 54 x 83 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 2032

Max Švabinský

Název: Sklizeň

Litografie

Rozměr: 17 x 12 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2033

Jan Kojan

Název: Zátiší

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, rámováno Josef Brůžek, stav slušný )

Rozměr: 32 x 26 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2040

Jaroslav Veris

Název: Podzimní krajina

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 25 x 75 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2004

E. Ivanova

Název: Abstraktní džez

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Id aukce: 2028

Heller

Název: Zátiší s kyticí

Olej / překližka

Rozměr: 47 x 37 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2113

J. Tengler

Název: Důlní věž

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 40 x 26 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 2045

Oldřich Bijok

Název: Karviná historická

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 2046

Název: Manželé z roku II. / The couple of year II.

Kombinovaná technika / plátno

Rozměr: 82 x 82 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 2030

Josef Velčovský

Litografie
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 11 x 8 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2118

Salvador Dali

Název: Elephants Giraffe

Rozměr: 33 x 45 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2034

Název: Rozkvetlé meze

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 41 x 56 cm

Aktuální cena: 2 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 2047

Jaroslav Mandl

Název: Květ

Vyřezávaný reliéf

Rozměr: 69 x 69 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2026

Pablo Picasso

Název: Žena kroutící si vlasy

Rozměr: 44 x 35 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2035

Název: Marie Terezie

Olej / plátno
( nesignováno, rám plátkové zlato, rentoilováno, stav perfektní )

Rozměr: 79 x 59 cm

Aktuální cena: 24 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 2042

Název: Horská krajina

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 68 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 2048

Gustav Klimt

Název: Dáma s vějířem

Rozměr: 34 x 34,2 cm

Aktuální cena: 5 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2036

Edvard Munch

Název: Úzkost

Rozměr: 52 x 41 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2037