čas serveru: 09:41:13

Jaroslav Grus

Název: Kubizující kytice

Pastel
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 54 x 35,5 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2070

Monogramista H.

Název: Lesní interiér II.

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 51 x 37,5 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 2044

Egon Schiele

Název: Stojící akt

( signováno vpravo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu 45 x 29,5 cm

Rozměr: 45 x 29,5 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 2083

Alfons Mucha

Název: Salon des Cent

Plakát na křídovém papíru
( pro sběratele vydalo uměleckoprůmyslové muzeum v Praze roku 1972 )

Rozměr: 67 x 47 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2085

Název: Horské jezero

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 59 x 82 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 2101

František Kaván

Název: Zimní pláň

Olej / deska
přiložen písemný odborný posudek

Rozměr: 31 x 50 cm

Aktuální cena: 53 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 2011

Ferdinand Engelmüller

Název: Slepé rameno Labe

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, kolem roku 1915, dekorativní rám, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2072

Příhozy: 54

Banksy

Název: Dívka s balónkem ( Girl with balloon )

rozměr ve výřezu 37 x 27 cm
na zadní straně certifikát

Rozměr: 37 x 27 cm

Aktuální cena: 13 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 2080

Fritz

Název: Milenci

Akvarel
( signováno vpravo dole, 1895, stav slušný )

Rozměr: 30 x 49 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2086

Arnošt Smetana

Název: Borovice

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 40 x 60 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2132

Monogramista SP

Název: Průhonice

Olej / plátno

Rozměr: 67 x 90 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 2102

Jan Zrzavý

Název: Najáda

Barevná litografie
rozměr ve výřezu 13 x 18 cm

Rozměr: 13 x 18 cm

Aktuální cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Id aukce: 2084

F. L. Soukup

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1921, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2089

K. Balíček

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2091

K. Novák

Název: Praha

Olej / plátno

Rozměr: 71 x 96 cm

Aktuální cena: 3 800 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2079

Antonín Hudeček

Název: Potok Bělá u Častolovic

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, rám drobné oděrky, stav perfektní )
na zadní straně pozůstalostní razítko Antonína Hudečka

Rozměr: 44 x 60 cm

Aktuální cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 1997

Olej / lepenka

Rozměr: 24 x 35 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 2141

Název: Zátiší s kyticí

Pastel

Rozměr: 43 x 35 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 250 Kč

Id aukce: 2142

Josef Ullmann

Název: Venkovské stavení u vody

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1919, stav perfektní )

Rozměr: 51 x 66 cm

Aktuální cena: 44 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 2073

Název: Starý dub

Olej / sololit
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 28 x 37 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2151