čas serveru: 02:18:48

Alois Kohout - Lecoque

Název: Květiny s modrým pozadím ( Flowers with blue backround )

Olej / plátno

Rozměr: 69 x 51 cm

Aktuální cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 2074

Název: Pohled do údolí

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 33 x 42 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2090

Monogramista B.

Název: Podvečer v krajině

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 85, stav původní )

Rozměr: 37 x 53 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2152

Václav Radimský

Název: Kunětická hora

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, bohatě řezaný rám, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, na vyžádání zajistíme odborný posudek, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 290 000 Kč

Vyvolávací cena: 50 000 Kč

Id aukce: 2029

Příhozy: 56

Název: Lesní interiér

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1948, stav původní )

Rozměr: 40 x 63 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 2174

T. Hoffmann

Název: Lesní mýtina

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1993, stav původní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 2176

Brdíčko

Název: Zima

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2312

Ochlinský

Název: Chalupa v zimě

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 28 x 35 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 2183

Průša

Název: Šumava

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, datováno 1959, v původním stavu )

Rozměr: 30 x 43 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2201

Mirko Hanák

Název: Koloušek

Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 59, stav slušný )

Rozměr: 54 x 41 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2184

Příhozy: 47

Název: Pohled do kraje

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 49 x 70 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 2228

František Michl

Název: Pobřeží

Olej / překližka

Rozměr: 12 x 24 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2294

František Lange

Název: Motiv z Blatenska

Olej / lepenka

Rozměr: 29 x 32 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 2164

Jan Dědina

Název: Dívka v kroji

Rozměr: 62 x 47 cm

Aktuální cena: 4 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2216

V. Vaner

Olej / lepenka

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2166

Marie Hlobilová - Mrkvičková

Název: Věra Snopová z Tesly u frézy

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1951, nerámováno, stav původní )

Rozměr: 60 x 50 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2234

Jan Bauch

Název: Dívčí hlava III.

Kvaš
( signováno vpravo dole, datováno 1955, nově adjustováno, obraz odborně vyčištěn, na zadní straně autorský štítek, stav perfektní )

Rozměr: 26 x 19 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2185

Vojtěch Preissig

Název: Rozkvetlý strom

Barevná akvatinta
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 15 x 11 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2221

Banksy

Název: I Want Change

na zadní straně certifikát

Rozměr: 31 x 24 cm

Aktuální cena: 4 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2217

Monogramista J.P.

Název: Jednorožec

Olej / plátno

Rozměr: 54 x 41 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 2237