Zinkografie
( signováno vpravo dole, datováno 39, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 27 x 39 cm
Aktuální cena: 10 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2593
Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 38 x 30 cm
Aktuální cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2566
Příhozy: 55
Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 34, kvalitní rám, plátkové zlato, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 27,5 x 40 cm
Aktuální cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 2571
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1912, stav slušný )
Rozměr: 51 x 69 cm
Aktuální cena: 28 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 2577
Kolorovaná litografie
Rozměr: 20 x 14 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2606
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 100 x 100 cm
Aktuální cena: 24 000 Kč
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Id aukce: 2569
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1935, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2629
Asambláž
Rozměr: 100 x 70 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 2581
Zinkografie
Rozměr: 27 x 39 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2594
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 2609
Olej / lepenka
Rozměr: 14,5 x 19 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 2570
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kolem roku 1898, stav slušný )
Rozměr: 50,5 x 40,5 cm
Aktuální cena: 31 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 2598
Příhozy: 41
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1995, stav původní )
Rozměr: 75 x 80 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2604
Olej / překližka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 34 x 47 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2615
( signováno vlevo dole, kovový rám, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2643
Příhozy: 54
Olej / lepenka
Rozměr: 37 x 52,5 cm
Aktuální cena: 22 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2573
Účastníci: 17
Příhozy: 57
Olej / plátno
Rozměr: 33,5 x 42 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2617
Olej / plátno
( signováno na zadní straně, autorské razítko, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 41 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2568
Příhozy: 57
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2632
Kombinovaná technika / sololit
Rozměr: 100 x 70 cm
Aktuální cena: 4 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2591