čas serveru: 09:51:52

Toyen - Marie Čermínová

Název: Vlk a ryba

Zinkografie
( signováno vpravo dole, datováno 39, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 27 x 39 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2593

Název: Chaloupka

Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 38 x 30 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2566

Příhozy: 55

Cína Jelínek

Název: O žních

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 34, kvalitní rám, plátkové zlato, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 27,5 x 40 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2571

Josef Písecký

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1912, stav slušný )

Rozměr: 51 x 69 cm

Aktuální cena: 28 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 2577

Jiří Anderle

Název: Dívka s ovocem

Kolorovaná litografie

Rozměr: 20 x 14 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2606

Název: MALLEUS MALEFICARUM - Kladivo na čarodejnice

( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 100 x 100 cm

Aktuální cena: 24 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 2569

K. Brdíčko

Název: Meandr

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1935, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2629

Siola

Název: Správné informace

Asambláž

Rozměr: 100 x 70 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2581

Toyen - Marie Čermínová

Název: Dívka s kohoutem

Zinkografie

Rozměr: 27 x 39 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2594

Banksy

Název: Vrtulník

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2609

Gustav Macoun

Název: Větrný den v Kameničkách

Olej / lepenka

Rozměr: 14,5 x 19 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 2570

O. Bubeníček

Název: Cesta ke statku

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kolem roku 1898, stav slušný )

Rozměr: 50,5 x 40,5 cm

Aktuální cena: 31 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 2598

Příhozy: 41

Petr Kouba

Název: Plochá dráha Meteor Praha

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1995, stav původní )

Rozměr: 75 x 80 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2604

Kubal

Název: Zátiší s ovocem

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 34 x 47 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2615

Banksy

Název: Dívka s balónkem

( signováno vlevo dole, kovový rám, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2643

Příhozy: 54

Cína Jelínek

Olej / lepenka

Rozměr: 37 x 52,5 cm

Aktuální cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2573

Účastníci: 17

Příhozy: 57

Jozef Rener

Název: Vysoké nebe

Olej / plátno

Rozměr: 33,5 x 42 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2617

Robert Jiran

Název: Nahá

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, autorské razítko, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 41 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2568

Příhozy: 57

Název: Kostelík v podhůří

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2632

Daniel Kreibich

Název: V pohybu

Kombinovaná technika / sololit

Rozměr: 100 x 70 cm

Aktuální cena: 4 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2591