čas serveru: 13:01:58

Amálie Mánesová

Název: Luční kvítí

Kresba tužkou / lepenka
( signováno dole uprostřed, stav perfektní, rám drobné oděrky )
rozměr ve výřezu 45 x 31 cm

Rozměr: 45 x 31 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2592

Banksy

Název: Rat

( signováno vpravo dole, kovový rám, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2644

Gustav Macoun

Název: Zimní chalupa

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, rám v původním stavu, kolem 1915, stav perfektní )
publikováno v knize Světlo v obraze
publikováno v katalogu SPH - S.V.U Mánes
vystaveno v Jízdárně pražského hradu
obraz byl zakoupen v galerii Kodl v roce 2010

Rozměr: 71 x 85,5 cm

Aktuální cena: 115 000 Kč

Vyvolávací cena: 35 000 Kč

Id aukce: 2596

Příhozy: 71

Toyen - Marie Čermínová

Název: Králíček

Zinkografie
( signováno vpravo dole, datováno 48, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 24,5 x 40 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2595

Příhozy: 51

Václav Radimský

Název: Zrcadlení

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko V. Radimský, stav původní )
konzultováno s PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou a PhDr. Michaelem Zachařem

Rozměr: 53 x 70 cm

Aktuální cena: 255 000 Kč

Vyvolávací cena: 65 000 Kč

Id aukce: 2599

Příhozy: 68

Název: Stromy

Olej / plátno / sololit
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 62 x 49 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2639

Název: Zátoka

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2640

Název: Košík chryzantém

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 45 x 65 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2638

Název: Selka

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 59 x 70 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2637

Zdeněk Sigmund

Název: Jižní krajina

Olej / plátno
- na zadní straně " Zimní nálada "

Rozměr: 60 x 76 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 2579

Název: Peklo se probouzí ze zimního spánku

( signováno vpravo dole, datováno 2015, stav perfektní )

Rozměr: 39,5 x 39,5 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Id aukce: 2585

Název: Akt žen I.

Grafika
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 28 x 20 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2589

Název: Horská krajina

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 49 x 69 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2635

Název: Zátiší s ananasem

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 36,5 x 40 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2625

Oskar Hájek

Název: Rybník na návsy

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1962, stav slušný )

Rozměr: 40 x 46 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2631

Alfons Mucha

Název: Dívka s květinou

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2608

Olbram Zoubek

Název: Eva s jablkem

Papírový reliéf
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 21 x 15 cm

Aktuální cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2586

Příhozy: 57

Hájek

Název: Zima na řece

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 42,5 x 46,5 cm

Aktuální cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2619

L. Parma

Název: Výhled

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1935, stav slušný )

Rozměr: 55 x 66 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2636

Alexej Vasiljevič Hanzen

Název: Rozbouřené moře

Olej / lepenka
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

Rozměr: 46 x 72 cm

Aktuální cena: 81 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 2600

Příhozy: 73