čas serveru: 14:13:01

Název: Starý Dvůr

Akvarel
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 34 x 26 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 489

Otakar Nejedlý

Název: Pohled na Blaník

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně razítko Akademie Českého fondu výtvarných umělců, stav slušný )
pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Rozměr: 85 x 50 cm

Aktuální cena: 50 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 490

Název: Kubistické zátiší

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, na zakázku dělaný dubový rám, stav perfektní )

Rozměr: 30 x 45 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 493

Název: Chaloupka

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 33 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 499

Alois Kalvoda

Název: Výhled z lesa z Křivoklátu z kopce sv. Eustacha ke Zbečnu

Olej / lepenka

Rozměr: 61,5 x 66,5 cm

Aktuální cena: 68 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 500

Příhozy: 60

Václav Radimský

Název: Lesní partie

Akvarel
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, na vyžádání zajistíme odborný posudek.

Rozměr: 26 x 36 cm

Aktuální cena: 28 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 495

Příhozy: 51

Janinet

Název: Le Satyr Amoureux

Litografie
( stav slušný )

Rozměr: 20 x 27 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 501

Čeněk Choděra

Název: Při mlácení

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1937, stav perfektní )
na zadní straně přípis - autorské razítko

Rozměr: 21 x 32 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 536

Měchura

Název: Zima

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 52 x 87 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 564

Měchura

Název: Letní krajina

Olej / lepenka

Rozměr: 60 x 120 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 565

Leopold Musil

Název: Sad v Šárce

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 55 x 90 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 566

Emil Vänke

Název: Svatý Vít

Barevný lept

Rozměr: 30 x 26 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 922

Ota Janeček

Název: Dívčí akt se vztyčenýma rukama

Linoryt

Rozměr: 21,5 x 15 cm

Aktuální cena: 3 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 574

Ota Janeček

Název: Dívčí půlakt z profilu

Linoryt

Rozměr: 11 x 9 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 576

Název: Zátiší s loutnou

Olej / plátno
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, francouzský rám, stav perfektní )

Rozměr: 45,5 x 60,5 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 500 Kč

Id aukce: 542

Rudolf Kaňkovský

Název: Cestou domů

Kombinovaná technika / pastel
( signováno vpravo dole, datováno 1920, stav původní )

Rozměr: 50 x 34 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 594

Dezider Spiró

Název: Před chalupou

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1937, stav původní )

Rozměr: 48 x 70 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 606

Milan Klvaňa

Název: Kompozice

Olej / plátno
( nesignováno, na zadní straně potvrzeno synem autora, stav původní )

Rozměr: 101 x 81 cm

Aktuální cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 611

Alois Kalvoda

Název: Osamělý strom

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, původní rám " Josef Brůžek ", obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

Rozměr: 31 x 41 cm

Aktuální cena: 23 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 554

Název: Páv

Mozaika z polodrahokamů
( nesignováno vpravo dole, stav původní )
Japonsko

Rozměr: 40 x 30 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 620