čas serveru: 22:33:06

Josef Peca

Název: Město v podhůří

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1982, stav slušný )

Rozměr: 60 x 70 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2699

Olbram Zoubek

Název: Ruka s ratolestí

Papírový reliéf
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rám drobné oděrky

Rozměr: 21 x 15 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2683

Jan Zrzavý

Název: Karel Hynek Mácha

Litografie / papír
( signováno vpravo dole, stav původní )
Malíř a ilustrátor, studoval u E. Dítěte na UPŠ v Praze. Od r. 1910 vystavoval se skupinou Sursum, v roce 1917 členem Tvrdošíjných. Jeho kresby doprovázely i literární díla ( Mácha, Erben, Zeyer ad. )

Rozměr: 61 x 45,5 cm

Aktuální cena: 17 900 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2662

Adolf Born

Název: Do útoku

( signováno vpravo dole, datováno 1973, stav původní )

Rozměr: 12,5 x 12,5 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2694

Název: Pohádkový les

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 33 x 43 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2717

Weigert

Název: Zámecký park

Olej / plátno

Rozměr: 40 x 55 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 2718

Gustav Macoun

Název: Cikánská ulice

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 09, odborně vyčištěno, stav perfektní )

Rozměr: 34 x 30 cm

Aktuální cena: 32 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2721

Luděk Marold

Název: Milá návštěva

Kombinovaná technika / lepenka
( signováno vlevo dole, rámováno pod sklem, stav slušný )

Rozměr: 40 x 31 cm

Aktuální cena: 130 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 500 Kč

Id aukce: 2659

Příhozy: 114

Mario Vagner

Název: Písek

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 22.10.70, stav slušný )

Rozměr: 46 x 55 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 2724

Olbram Zoubek

Název: Padající vlasy

Papírový reliéf
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 20,5 x 14,5 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2709

Název: Praha

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2020, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 150 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 2680

Příhozy: 116

Vilém Trsek

Název: V lukách

Olej / plátno
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 46 x 66,5 cm

Aktuální cena: 49 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2668

Příhozy: 67

Monogramista JH

Název: Ptačí říše II.

Olej / plátno
Biedermeier rám

Rozměr: 32 x 40 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 2707

Jan Zrzavý

Název: Karel Jaromír Erben Kytice I. ( sbírka )

Heliogravura
( nesignováno, nově adjustováno, stav perfektní )
rozměr ve výřezu 14 x 9,5 cm

Rozměr: 14 x 9,5 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2730

Název: Sraz poctivých fotbalových rozhodčích

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2018, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 60 cm

Aktuální cena: 38 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 2681

Jan Zrzavý

Název: Karel Jaromír Erben Kytice II. ( sbírka )

Heliogravura
rozměr ve výřezu 14 x 9,5 cm

Rozměr: 14,5 x 9,6 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2731

Robert Jiran

Název: Tenistka

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 44 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2649

Příhozy: 88

Jaroslav Háša

Název: Peklo u Náchoda na Olešance

Olej / dřevo
( signováno vpravo dole, datováno 1930, stav slušný )
vystaveno v krajském středisku Praha IV

Rozměr: 19,5 x 25,5 cm

Aktuální cena: 16 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2726

František Michl

Název: Z Bretaně

Olej / plátno
žák Otakara Nejedlého

Rozměr: 50 x 100 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2700

Cyril Jančálek

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 44, stav slušný )

Rozměr: 20 x 26,5 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2727