čas serveru: 23:27:28

Jan Orlík

Název: Bouřkové mraky

( signováno vpravo dole, datováno 62, stav slušný )

Rozměr: 45 x 61 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2758

R. Kunčický

Název: Podzimní krajina

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2767

Leopold Musil

Název: Růže

Olej / sololit

Rozměr: 55 x 40 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2769

G. Müller

Název: Koupání

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 43x 55 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2770

Bureš

Název: Žně

Olej / plátno

Rozměr: 65 x 88 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2772

Příhozy: 41

Willi Eplinius

Název: V ranním oparu

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 95 cm

Aktuální cena: 15 900 Kč

Vyvolávací cena: 8 900 Kč

Id aukce: 2771

K. J. Sigmund

Název: Lesní cesta

Olej / lepenka

Rozměr: 66 x 50 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 2773

Leopold Musil

Název: Zima na vsi

Olej / karton

Rozměr: 45 x 60 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2768

Daněk Sedláček

Název: Snopy

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, bohatě zdobený rám, stav původní )

Rozměr: 66 x 84 cm

Aktuální cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 500 Kč

Id aukce: 2775

Marie Krátká-Mickschová

Název: Oráč

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1982, stav původní )

Rozměr: 22 x 50 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2777

K. Toman

Název: Zátiší s jablky

Olej / lepenka

Rozměr: 27 x 35 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2778

Alois Jalovecký

Název: Vodní hladina

Olej / lepenka

Rozměr: 20 x 35 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2858

A. Vrba

Název: Tetřevi

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2863

Miroslav Mužík

Název: Mělník

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2021, stav perfektní )
obraz získán přímo od autora

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2811

Ladislav Hlávka

Název: Přímořská krajina

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1932, stav slušný )

Rozměr: 82 x 100 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Id aukce: 2874

Henri Matisse

Název: Tahiťanky s kytarou

výtisk č. 42/75

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2781

Emil Neuman

Název: Podzimní barvy

Olej / plátno

Rozměr: 65 x 45 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2797

Marc Chagall

Název: Provazochodkyně

výtisk č. 102/300

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 12 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2782

Příhozy: 57

Pablo Ruiz Piccaso

Název: Klaun s kytarou

Licence Fondation Pablo Picasso
výtisk č. 38/200

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2783

Příhozy: 55

Antonín Kroča

Název: Slunečnice

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 2020, stav perfektní )

Rozměr: 61,5 x 35 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2807