čas serveru: 21:57:43

Aukční výsledky

Vladimír Suchánek

Název: Levitace

Popis

Litografie
( signováno dole uprostřed, volný list, stav perfektní )

Rozměr: 12 x 10 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2875

Účastníci: 3

Příhozy: 4

Detail

Miroslav Mužík

Název: Lovosice I.

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2021, stav perfektní )
obraz získán přímo od autora

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2812

Účastníci: 2

Příhozy: 17

Detail

Vladimír Suchánek

Název: Holubí křídla

Popis

Litografie
( signováno vpravo dole, volný list, stav původní )

Rozměr: 16,5 x 11 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2876

Účastníci: 3

Příhozy: 4

Detail

Banksy

Název: iPoW

Popis

Litoofset
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, kovový rám, stav perfektní )
přiložen certifikát
výtisk č. 33/150

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2784

Účastníci: 7

Příhozy: 43

Detail

Antonín Procházka

Název: Dítě s jablkem

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1920, stav původní )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2826

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Detail

Banksy

Název: Za pět minut dvanáct

Popis

Litoofset
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, kovový rám, stav perfektní )
přiložen certifikát
výtisk č. 31/150

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2785

Účastníci: 7

Příhozy: 44

Detail

Jiří Máška

Název: Kostky jsou vrženy

Popis

Olej / plátno / kombinovaná technika
( signováno vpravo dole, na zadní straně přípis autora, stav perfektní )
opatřeno DNA vzorkem

Rozměr: 100 x 100 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2801

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Detail

René François Ghislain Magritte

Název: Perly v oblacích

Popis

Litoofset
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, kovový rám, stav původní )
výtisk č. 71/100

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2786

Účastníci: 7

Příhozy: 45

Detail

Jean-Michel Basquiat

Název: Aopkhes

Popis

Litoofset
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, kovový rám, stav perfektní )
přiložen certifikát
výtisk č. 29/100

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2787

Účastníci: 5

Příhozy: 19

Detail

František Ringo Čech

Název: Blond in Blue

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2020, stav perfektní )

Rozměr: 80 x 45 cm

Aktuální cena: 29 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2793

Účastníci: 12

Příhozy: 50

Detail

Antonín Kroča

Název: Kytice

Popis

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 2020, stav perfektní )

Rozměr: 59 x 35 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2808

Účastníci: 5

Příhozy: 27

Detail

Fernando Botero

Název: Šťastná rodinka

Popis

Bronzová plastika
Patinovaný bronz na mramorovém podstavci
( signováno v těle Botero, pozdější odlitek, stav perfektní )
výška: 41,5 cm délka: 24 cm šířka: 11 cm
Kolumbijský malíř a sochař Fernando Botero (narozen 19. dubna 1932 v kolumbijském Medellínu) je jedním z nejvýznamnějších umělců naší doby. Vytvořil si svůj vlastní výtvarný styl, připomínající směs lidové představivosti a naivního malířství. Kromě malby se výrazný talent Fernanda Botera projevil i v sochařství, kterému se intenzivně věnuje od roku 1976. Charakteristickým znakem jeho plastik i obrazů je figurativní tvorba, kdy proporce lidských postav a zvířat jsou předimenzované. Lidské tělo, inspirován dílem Rubense, zobrazuje Botero v nadměrných proporcích, jimiž vytváří nový, svébytný ideál krásy. V Evropě vytvořil mnoho soch, včetně série monumentálních ženských aktů, které byly na počátku 90. let vystaveny po celé délce Champs-Elysées. V roce 2012 získal cenu Mezinárodního sochařského centra za celoživotní sochařské dílo.

Rozměr: výška: 41,5 cm délka: 24 cm šířka: 11 cm

Aktuální cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2831

Účastníci: 7

Příhozy: 61

Detail

Banksy

Název: Pink Donuts

Popis

Litoofset
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, kovový rám, stav perfektní )
přiložen certifikát
výtisk č. 20/150

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2788

Účastníci: 5

Příhozy: 46

Detail

Banksy

Název: Peace

Popis

Litoofset
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, kovový rám, stav perfektní )
přiložen certifikát
výtisk č. 19/150

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2790

Účastníci: 9

Příhozy: 41

Detail

Otakar Hůrka

Název: Chaloupka

Popis

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 18 x 25 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2799

Účastníci: 8

Příhozy: 45

Detail

Lískovec

Název: Prodavači melounů

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 62 x 74 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2805

Účastníci: 5

Příhozy: 17

Detail

Alois Kohout - Lecoque

Název: Stojící modelem

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 51 x 61,5 cm

Aktuální cena: 31 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2809

Účastníci: 6

Příhozy: 37

Detail

Kroča

Název: Západ slunce nad Fojtkamy

Popis

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 21.11.2020, nerámováno, stav původní )

Rozměr: 61 x 80 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2877

Účastníci: 4

Příhozy: 17

Detail

Mario Vagner

Název: Usedlost v zimě

Popis

Olej / plátno / překližka
( signováno vpravo dole, datováno 1946, stav původní )

Rozměr: 27,5 x 44,5 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2827

Účastníci: 6

Příhozy: 24

Detail

Banksy

Název: Abraham Lincoln

Popis

Litoofset
( signováno vpravo dole, stav původní )
číslováno: 19/150
rozměr ve výřezu: 48,5 x 32,5 cm

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2878

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Detail