čas serveru: 02:11:40

Picasso

Název: Býk

Bronzová plastika
( pozdější odlitek, stav perfektní )
výška : 13 cm
délka : 23 cm

Rozměr: výška : 13 cm, délka : 23 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2830

Příhozy: 61

Olbram Zoubek

Název: Grácie

Papírový reliéf
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 20 x 15 cm

Rozměr: 20 x 15 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2866

Účastníci: 16

Příhozy: 64

J. B. Pospíšil

Název: Tábor v zatopeném lomu

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )
rozměr včetně rámu 122 x 177 cm

Rozměr: 95 x 150 cm

Aktuální cena: 32 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2835

Emanuel Hosperger

Název: Ajjacio

Olej / plátno
- Ajjacio: město a přístav ležící na západním pobřeží ostrova Korsika
Nalézá se v něm rodný dům, muzeum i památník Napoleona Bonaparta

Rozměr: 49 x 136 cm

Aktuální cena: 29 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2838

Příhozy: 82

Jan Bedřich Plaček

Název: Koupání

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 27, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 45 x 55 cm

Aktuální cena: 5 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2836

František Emler

Název: Zátiší s kyticí

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 34 x 28 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2881

A. Augusta

Název: Lesní cesta

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 38 x 48 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2822

Libor Vojkůvka

Název: Malířův stojan

Tisk na plátně
( signováno vlevo dole rukou autora Libor No 10, v tisku signováno vpravo dole Libor Vojkůvka 2007, stav perfektní )
- autorské zásahy štětcem
- přiložen autorský certifikát s originálním podpisem autora
- plátno po napnutí na blindrám signováno autorem

Rozměr: 100 x 68,5 cm

Aktuální cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 2841

Alois Jalovecký

Název: Bažanti

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2861

Josef Liesler

Název: " Autoportrét "

( signováno vpravo uprostřed, datováno 62, stav původní )

Rozměr: 20 x 11 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2883

Miroslav Mužík

Název: Lovosice II.

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2021, stav perfektní )
obraz získán přímo od autora

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2814

Sedláček

Název: Chaloupky I.

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1942, stav původní )

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2823

Josef Král

Název: Vrby nad potokem

Pastel / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 58 x 81 cm

Aktuální cena: 69 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Id aukce: 2842

Příhozy: 82

Sedláček

Název: Chaloupky II.

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2824

Josef Procházka

Název: Na lávce

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, odborně vyčištěno, dekorativní rám, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 35 cm

Aktuální cena: 67 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2795

Příhozy: 88

Buddy

Název: Pomáhat a chránit ( ale koho? )

Ruční papír / Autorský tisk
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
číslováno: 3 z 25

Rozměr: 51 x 40,5 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2867

Jaroslav Šimůnek

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 67 cm

Aktuální cena: 23 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2872

Příhozy: 61

Gustav Macoun

Název: Lesní mýtina

Olej / plátno
- vystaveno v Městském muzeu a galerii Hlinsko v roce 2019
- vystaveno v Mánesu ke 130. výročí S.V. U. Mánes
- publikováno v katalogu k výstavě Gustav Macoun

Rozměr: 95 x 95 cm

Aktuální cena: 66 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Id aukce: 2857

Salvador Dalí

Název: Scared face ( Vyděšený )

Bronzová plastika
Patinovaný bronz na mramorovém podstavci
( signováno vzadu dole, pozdější odlitek, stav perfektní )
výška: 34 cm hmotnost: 5,8 cm

Rozměr: výška: 34 cm hmotnost: 5,8 cm

Aktuální cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2832

Příhozy: 56

Alois Jalovecký

Název: Lovecké zátiší

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2862