čas serveru: 05:08:01

Název: Praha

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2021, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 70 cm

Aktuální cena: 55 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 2792

Účastníci: 16

Příhozy: 64

Název: Octomilky napadly bratry Karamazovi

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2019, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 70 cm

Aktuální cena: 42 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 2794

Příhozy: 65

Josef Jiří Kamenický

Název: Zátiší s kyticí a motýlem

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Pseudonym: Reinold
Josef Jiří Kamenický (1910 - 1981 )
Narodil se v Brnu-Lískovci, zemřel ve Vídni
Student veřejné školy uměleckých řemesel v Brně (1928-1933) u Karla Truppe, dekorativní malba na AVU v Praze (1938-1940 a 1945-1946) u prof. Nechleba, Hönicha a prof. Nejedlého. Převážně Moravské Slovácko, dále orientálními trhy, akty, krajinomalbou, zátiším. V 50. letech emigroval do Rakouska a natrvalo se usadil ve Vídní, kde maloval zátiší ve stylu holandských malířů 17. století (Pieter Bruegel). Své obrazy většinou signoval Kamenický, nebo místem H. Lískovec. V emigraci používal pseudonymy Josef Steiner, Reinold, Julius Horn.

Rozměr: 80 x 60 cm

Aktuální cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2804

Příhozy: 47

Václav Malý

Název: Sad v květu

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, rám v původním stavu, obraz odborně vyčištěn, stav původní )

Rozměr: 41 x 61 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2885

Marcel Boudou

Název: Intérieur breton

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
původ Francie

Rozměr: 46 x 55 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2887

Radek Baláž

Název: Výlet do Prahy 1937

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, nerámováno, stav slušný )
Výstavy v letech 1995 – 1997

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2834

Alois Jalovecký

Název: Snopy

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2860

Václav Radimský

Název: Polabská krajina

Olej / lepenka
přiložen odborný posudek PhDr. Michael Zachař

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 305 000 Kč

Vyvolávací cena: 45 000 Kč

Id aukce: 2806

Účastníci: 18

Příhozy: 87

Alois Jalovecký

Olej / lepenka

Rozměr: 20 x 35 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2859

Ekhard

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1925, stav původní )

Rozměr: 43 x 54 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2864

Monogramista SK

Název: Nový Svět

Olej / lepenka

Rozměr: 55 x 55 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2846

Jaroslav Grus

Název: Krajina v zimě

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 71, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 66 x 99 cm

Aktuální cena: 11 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2839

Příhozy: 55

Ivan Ouhel

Název: Navážka v krajině

Olej / karton

Rozměr: 21 x 25 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 2888

Andrej Bělocvětov

Název: Mořská krajina

Olej / lepenka
( signováno vpravo nahoře, stav slušný )
na zadní straně pozůstalostní razítko

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2847

Buddy

Název: Nebezpečná houpačka

Ruční papír / Autorský tisk
číslováno: 1 z 25

Rozměr: 51 x 40,5 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2868

Havel

Název: Zátiší s tabákem

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 75, stav původní )

Rozměr: 50 x 75 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2890

V. Procházka

Název: Vlčí máky

Olej / plátno

Rozměr: 59 x 69 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 600 Kč

Id aukce: 2891

Jiří Matoušek

Název: Stávka textiláků

Olej / plátno
publikováno v knize Slovník českých a slovenských umělců 1950-2002
VIII. na str. 150, výtvarné centrum Chagall

Rozměr: 53 x 75 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2840

J. Kubizňák

Název: Chrudim

Olej / karton
( signováno vpravo dole, datováno 43, stav původní )

Rozměr: 69 x 100 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2843

Josef Svoboda

Název: Jarní den

Olej / plátno

Rozměr: 90 x 90 cm

Aktuální cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 2889