čas serveru: 13:20:06

J. Mareček

Název: Brambořík

( signováno vpravo dole, datováno 1934, stav původní )

Rozměr: 37 x 34 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 627

Název: Podvečer v krajině

Olej / plátno / lepenka

Rozměr: 20 x 30 cm

Aktuální cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 637

Miloš Antonovič

Název: Na Štědrý den

( signováno vpravo dole, datováno 43, stav původní )

Rozměr: 30 x 41 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 640

Hérink F. Hanuš

Název: Podzim na Hané

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 645

Jan Honsa

Název: Meandr řeky

Olej / lepenka
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 43 x 64 cm

Aktuální cena: 41 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 545

Jaromír Hauptmann - Sedláček

Název: Duby v krajině

Olej / karton

Rozměr: 25 x 33 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 649

Název: Muzeum

Olej / karton
( neznačeno, stav perfektní )

Rozměr: 31 x 24 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 657

Josef Písecký

Název: Plachetnice v Chorvatsku

Olej / lepenka
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 29 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 550

Josef Procházka

Název: Borovice

Olej / plátno

Rozměr: 85 x 65 cm

Aktuální cena: 52 100 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 560

Příhozy: 55

Jaromír Hauptmann - Sedláček

Název: Letní den

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 21, stav původní )

Rozměr: 18 x 24 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 673

Jeanne Langlois-Bellot

Název: Přístav

Olej / sololit

Rozměr: 54 x 65 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Id aukce: 675

Karel Havlata

Název: Krkonoše

Olej / karton
( signováno vlevo dole, původní stav )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 3 900 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 681

Antonín Hudeček

Název: Krajina pod mrakem

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datace: okolo roku 1915, vyřezávaný dekorativní rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
rozměr včetně rámu 127,5 x 156,5 cm,

Rozměr: 101 x 130 cm

Aktuální cena: 160 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 559

Příhozy: 84

Ramirez

Název: Erotický sen

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 67, stav slušný )

Rozměr: 67 x 67 cm

Aktuální cena: 6 900 Kč

Vyvolávací cena: 6 900 Kč

Id aukce: 692

Josef Peca

Název: Postavy

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 69, stav slušný )

Rozměr: 60 x 59 cm

Aktuální cena: 8 400 Kč

Vyvolávací cena: 6 900 Kč

Id aukce: 693

Ugo Malvano

Název: Via Levone ( Itálie )

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 46 x 55 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 600 Kč

Id aukce: 696

L. Špačková

Název: Zátiší

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 33 x 45 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 698

Gustav Macoun

Název: U nás v Kameničkách

Olej / lepenka

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 28 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 553

Gustav Reiter

Název: Rybník

Olej / plátno

Rozměr: 75 x 97 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 705

Název: Mytologická scéna

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, bohatě zdobený rám, stav původní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 9 900 Kč

Vyvolávací cena: 9 900 Kč

Id aukce: 707