čas serveru: 12:43:43

Beck

Název: Zátiší s kyticí

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, dekorativní rám, stav slušný )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2973

Václav Stein

Název: Snopy

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný)

Rozměr: 50 x 68 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2967

V. Gottwald

Název: Meandr

Olej / plátno / sololit
( signováno vpravo dole, stav p§vodní )

Rozměr: 40 x 47 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 3009

Radek Baláž

Název: fff se vrací

Olej / plátno
Výstavy v letech 1995 – 1997

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 11 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2964

Hvravenstun

Název: Před domem

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1935, stav původní )

Rozměr: 42 x 53 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3011

Robert Jiran

Název: Na pláži

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2018, stav perfektní )
na zadní straně autorské razítko

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 50 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2929

Příhozy: 98

Henri Matisse

Název: Zátiší s dýmkou

( signováno vpravo dole, stav perfektní )
certifikát přiložen na zadní straně
číslováno: 16/75

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2986

Míla Pospíšil

Název: Místo ze Sedlce

Olej / plátno
( žák Otakara Nejedlého, signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50,5 x 70,5 cm

Aktuální cena: 3 900 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3016

Banksy

Název: Madona

( signováno vpravo dole, stav slušný )
číslováno: 31/150

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2990

Čeněk Kvíčala

Název: Cestou na zámek

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1927,
rám v plátkovém zlatě, v původním slušném stavu )

Rozměr: 66 x 91 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3013

Název: Bezdomovci se vracejí domů

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2021, stav perfektní )

Rozměr: 55 x 55 cm

Aktuální cena: 46 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 2925

Příhozy: 55

Gustav Porš

Název: Hadinec v květu

Olej / plátno

Rozměr: 38 x 51 cm

Aktuální cena: 43 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2931

Bochořáková

Název: Lovecké zátiší

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1941, stav původní )

Rozměr: 51 x 76 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 3021

Buddy

Název: Beatles ve stavu bez tíže

Litografie
číslováno: 1/25

Rozměr: 40,5 x 51 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2993

Alberto Giacometti

Název: Chodící muž ( Walking Man )

Bronzová plastika
výška: 85 cm, šířka: 55 cm, hloubka: 16 cm

Rozměr: výška: 85 cm, šířka: 55 cm, hloubka: 16 cm

Aktuální cena: 24 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2971

Jan Saudek

Název: Lady with a hat ( Dáma s kloboukem )

Fotografie / Model print
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 30,5 x 40 cm

Aktuální cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 22 000 Kč

Id aukce: 2972

Vladimír Komárek

Název: Ptáci a židle

Olej / plátno
Přiložen odborný posudek PhDr. Rea Michalová Ph.D.

Rozměr: 100 x 80 cm

Aktuální cena: 93 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 2914

Příhozy: 103

Amedeo Modigliani

Název: Elvíra

( signováno vpravo dole, stav původní )
číslováno: 32/50

Rozměr: 78,2 x 51,2 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2988

Název: Potok v pahorkatině

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 14 x 15 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3031

Kusa

Název: Chaloupka v podvečer

Olej / lepenka

Rozměr: 30 x 42 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3032