čas serveru: 21:19:55

Pravoslav Kotík

Název: Pasačka krav

Kvaš
( signováno vlevo dole, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 24,5 x 17,5 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Id aukce: 3148

Jan Karel Janovský

Název: Listí padá

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3067

Alois Moravec

Název: U Michova

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 25 x 86 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3114

Buddy

Název: Pomáhat a chránit - ale koho?

Ruční papír / Autorský tisk
( signováno vpravo dole, volný list, stav perfektní )
číslováno: 4 z 25

Rozměr: 51 x 41 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3175

Leopold Musil

Název: Halské pobřeží

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, dubový rám, stav perfektní )

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 8 400 Kč

Vyvolávací cena: 7 900 Kč

Id aukce: 3048

Název: Obrazový rám

Dřevo / dřevořezba
( stav slušný )
vnitřní rozměr pro obraz : 50 x 70 cm

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3062

Název: Moji přátelé ze záhrobí

Kombinovaná technika / deska
( signováno vlevo dole, datováno květen 2017, stav slušný )

Rozměr: 30 x 30 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3118

Alois Kirnig

Název: Horská krajina

Olej / plech
( signováno vlevo dole, datováno 1880, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michael Zachař
konzultováno s PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Rozměr: 21,5 x 15 cm

Aktuální cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3045

Rudolf František Neumann

Název: Alej

Olej / lepenka

Rozměr: 48 x 70 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3119

Jegorov

Název: Stříbrná zima

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, datováno 1951, stav původní )

Rozměr: 39 x 58 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3120

Rudolf František Neumann

Název: Pohled do údolí

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, malba poškozena, nově rámováno, stav původní )
Rudolf František Neumann
1892 Praha
žák Klimeše a Schwágera
jako krajinář maloval motivy Krkonoš, Čes. vysočiny a Prahy

Rozměr: 93 x 130 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 3143

Vojtěch Preissig

Název: Dekorativní panneau

Akvarel / kvaš
( signováno monogramem VP vpravo dole, rámováno, papír v místě přeložen, stav původní )
Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.
Vojtěch Preissig
grafik, typograf, malíř, ilustrátor
studoval na pražské UMPRUM u prof. Ohmanna,
polupracoval s Alfonsem Muchou a studoval grafické techniky v soukromých ateliérech Delauna a Schmida

Rozměr: 48 x 115 cm

Aktuální cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 3182

Karel Svolinský

Název: Sova

Kresba / tuš / papír
( signováno vpravo dole, datováno 1966, stav původní )

Rozměr: 25 x 40 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3183

Ludmila Janská-Durová

Název: Na Slovanském ostrově

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 49 x 80 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 3047

Alois Juříček

Název: Kostelík

Olej / plátno

Rozměr: 25 x 34 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3068

Ondřej Coufal

Název: Souznění

Olej / plátno / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 2020, stav perfektní )
Ondřej Coufal
Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Rozměr: 60 x 70 cm

Aktuální cena: 5 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3070

Název: Nevěrné ženy - Cosi fan tutte ( Mimo maminky, babičky, tety Berty, Margarety, Aničky a Claudinky )

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2020, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 60 cm

Aktuální cena: 26 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3053

Název: Pohled na věž

Litografie
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 18 x 17 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 3106

Zdeněk Hruštička

Název: Cesta do lesa

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 23 x 35 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3035

K. Růžička

Název: Na pastvě

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1948, stav původní )

Rozměr: 31 x 46 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3076