čas serveru: 04:41:12

Název: Antická scéna

Porcelánový reliéf
1880-1890
číslo modelu : 7025
( značeno vlevo dole, na zadní straně značeno V.B., originální rám, poškozeno )

Rozměr: 40 x 31 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2561

Název: Potok v pahorkatině

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 14 x 15 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2562

Monogramista VS

Název: Zátiší se svícny

Olejová tempera
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 40 x 58 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2565

Šaroun

Název: Mostecká věž

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 36 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2421