čas serveru: 21:50:25

Název: Hrad Hazmburk

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1955, stav původní )

Rozměr: 35 x 44 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3142

Radek Baláž

Název: Tatra 80

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2021, nerámováno, stav perfektní )
Výstavy v letech 1995 – 1997

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 3116

Název: Zátiší se džbánem

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1868, rentolováno, stav původní )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 3127

Jan Filipi

Název: Čertovka

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1944, stav původní )

Rozměr: 30 x 41 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3141

Příhozy: 63

Jaroslav Šváb

Název: Máří Magdaléna

Pastel
( signováno vpravo dole, datováno 42, nově adjustováno, stav perfektní )
dílo získáno z autorovy pozůstalosti

Rozměr: 62,5 x 48 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3147

Olbram Zoubek

Název: Karneval

Papírový reliéf
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 25 x 24 cm

Rozměr: 25 x 24 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3137

Rudolf Václavík

Název: Karlův most

Akvarel
( signováno vlevo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 46 x 61 cm

Rozměr: 46 x 61 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3134

Rudolf Václavík

Název: Pohled na Svatý Mikuláš

Akvarel
rozměr ve výřezu: 46 x 61 cm

Rozměr: 46 x 61 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3135

Vojtěch Sedláček

Název: Krávy na pastvě

Tuš
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav slušný )

Rozměr: 18 x 28 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3136

Monogramista V. J.

Název: Ze starého města

Olej / lepenka

Rozměr: 44 x 35 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3167

Název: Dobrý den pane Ringo ( Havel-Klaus-Zeman )

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2014, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 60 cm

Aktuální cena: 50 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3054

Příhozy: 63

Antonín Chittussi

Název: Předměstí Paříže ( Pont de Bezons )

Olej / dřevěná deska
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 15,5 x 22 cm

Aktuální cena: 120 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Id aukce: 3163

Příhozy: 85

Josef Svoboda

Název: Před bouří

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě zdobený rám, stav původní )

Rozměr: 89 x 89 cm

Aktuální cena: 39 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 500 Kč

Id aukce: 3173

Marta Taberyová

Název: Postel

Keramický obraz
( signováno na zadní straně, datováno 1972, stav původní )

Rozměr: 24,5 x 51,5 cm

Aktuální cena: 2 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3185

Buddy

Název: Konečně mám parťáka

Ruční papír / Autorský tisk
( signováno vpravo dole, volný list, stav perfektní )
číslováno: 2 z 25

Rozměr: 51 x 40,5 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3178

Banksy

Název: Nebezpečný ptačí zob

( signováno vpravo dole, stav původní )
na zadní straně certifikát
číslováno 51/150

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 3149

Emanuel Hosperger

Název: Javorová dolina ( Vysoké Tatry )

Olej / sololit

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3158

Název: Femme fatale

Pastel
( signováno vpravo dole, datováno 1930, stav slušný)

Rozměr: 58 x 40 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3150

Salvador Dalí

Název: Nosorožec

( signováno tužkou vpravo dole, slepotiskové razítko, stav původní )
číslováno: CVII

Rozměr: 66 x 50 cm

Aktuální cena: 3 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3179

Název: Maminka spadla do studny

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2009, stav slušný )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 42 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3055

Příhozy: 54