čas serveru: 14:08:45

František Kaván

Název: Boží muka

Olej / lepenka
( 2x signováno - vlevo dole a vpravo dole, vyřezávaný rám, obraz odborně vyčištěn, na zadní straně "Franta Kaván věnuje", stav perfektní )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 25,5 x 35 cm

Aktuální cena: 63 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 548

Příhozy: 71

Miroslav Sylla

Název: Brigádnice

Tempera / překližka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 32 x 27 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 710

Josef Peca

Název: Před Sazkou

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 58, stav perfektní )

Rozměr: 38 x 64 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 716

Ladislav Ehrlich

Název: Ráno u řeky

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 60 x 84 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 719

T. F. Šimon

Název: Mikulášský trh na Staroměstském náměstí

Barevný lept na papíře
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 27 x 29,5 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 538

Goya

Název: Slon

( značeno dole, stav perfektní )

Rozměr: 23 x 34 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 731

Jaroslav Grus

Název: Loďka u břehu

( signováno vpravo dole, datováno 1955, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 59 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 733

Émile Mangenot

Název: Zrcadlení

Olej / plátno
původ Francie

Rozměr: 46 x 55 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 549

Arnošt Paul

Název: Útok vlka

Olej / lepenka

Rozměr: 52 x 63 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 748

Mario Ticvlin

Název: Námluvy

Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 1917, stav původní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 782

H. Vlčková

Název: České středohoří

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1997, stav původní )

Rozměr: 33 x 60 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 791

František Havránek

Název: Boží muka

Rozměr: 38 x 24 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 798

Jaroslav Drahovzal

Název: Bystřina

Olej / plátno

Rozměr: 80 x 100 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 801

Orlík

Název: Zátiší s kyticí I.

Tempera

Rozměr: 15 x 11 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 813

Orlík

Název: Zátiší s kyticí II.

Tempera

Rozměr: 15 x 11 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 814

Antonín Hudeček

Název: Na břehu

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 823

Jaroslav Mandl

Název: Koule I.

Vyřezávaný reliéf
( stav perfektní )
2019
dílo přímo od autora

Rozměr: 69 x 69 cm

Aktuální cena: 7 400 Kč

Vyvolávací cena: 5 900 Kč

Id aukce: 825

Jan Brychta

Název: Kytarista

Akryl / sololit
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 53 x 44 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 833

Robert Holzer

Název: Z Posázaví

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1912, stav původní )

Rozměr: 78 x 98 cm

Aktuální cena: 3 900 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 832

St. Sedlán

Název: Podzimní nálada

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 837