čas serveru: 09:43:08

Marie Krátká-Mickschová

Název: Oráč

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1982, stav původní )

Rozměr: 22 x 50 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2777

K. Toman

Název: Zátiší s jablky

Olej / lepenka

Rozměr: 27 x 35 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2778

Josef Jíra

Název: Muž a kůň

( signováno vpravo dole, datováno 1973, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 23 x 29 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2779

Alois Jalovecký

Název: Vodní hladina

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 20 x 35 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2858

A. Vrba

Název: Tetřevi

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2863

Název: Koupel

Olej / sololit
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 56 x 40 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2819

Miroslav Mužík

Název: Mělník

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2021, stav perfektní )
obraz získán přímo od autora

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2811

Ladislav Hlávka

Název: Přímořská krajina

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1932, stav slušný )

Rozměr: 82 x 100 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Id aukce: 2874

Henri Matisse

Název: Tahiťanky s kytarou

výtisk č. 42/75

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2781

Emil Neuman

Název: Podzimní barvy

Olej / plátno

Rozměr: 65 x 45 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2797

Marc Chagall

Název: Provazochodkyně

výtisk č. 102/300

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 12 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2782

Příhozy: 57

Pablo Ruiz Piccaso

Název: Klaun s kytarou

Licence Fondation Pablo Picasso
výtisk č. 38/200

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2783

Příhozy: 55

Název: Podzimní krajina

Olej / plátno

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 7 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2798

Antonín Kroča

Název: Slunečnice

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 2020, stav perfektní )

Rozměr: 61,5 x 35 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2807

Vladimír Suchánek

Název: Levitace

Litografie
( signováno dole uprostřed, volný list, stav perfektní )

Rozměr: 12 x 10 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2875

Miroslav Mužík

Název: Lovosice I.

Olej / plátno
obraz získán přímo od autora

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2812

Vladimír Suchánek

Název: Holubí křídla

Litografie
( signováno vpravo dole, volný list, stav původní )

Rozměr: 16,5 x 11 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2876

Banksy

Název: iPoW

výtisk č. 33/150

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2784

Antonín Procházka

Název: Dítě s jablkem

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1920, stav původní )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 2826

Banksy

Název: Za pět minut dvanáct

výtisk č. 31/150

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2785