čas serveru: 06:53:19

Jana Hladíková-Bernkopfová

Název: Zátiší s ovocem a džbánem

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, stav slušný )
přiložen certifikát autentičnosti uměleckého díla univ. prof. Jan Knotek
přiložen posudek PhDr. Martin Kopecký

Rozměr: 46 x 55

Aktuální cena: 4 600 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 3331

Jaroslav Mandl

Název: Zebra

Vyřezávaný reliéf / akryl
dílo přímo od autora

Rozměr: 88 x 68 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3416

Josef Procházka

Název: Cikánský tábor

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě zdobený vyřezávaný rám, datováno 1937, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
obraz galerijních rozměrů

Rozměr: 100 x 155 cm

Aktuální cena: 315 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Id aukce: 3418

Příhozy: 119

Dumitru Chiparus

Název: Egyptská tanečnice

Patinovaný bronz
podstavec leštěný mramor
( značeno DH Chiparus, pozdější odlitek, stav perfektní )
značka slévárny, modelářská značka: J L Paris L N
výška včetně podstavce: 50 cm
váha: 3 kg

Rozměr: výška: 50 cm, váha: 3 kg

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3420

Olej / plátno
( nesignováno, obraz neodborně opraven, stav původní )
po předchozí dohodě lze zajistit opravu

Rozměr: 66 x 96 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3392

František Kupka

Název: Abstraktní kompozice - Disques et Arabesques

( signováno vpravo dole, stav perfektní )
hliníkový, lakovaný rám
opatřeno hologramem
číslováno 99/350

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3403

Příhozy: 25

Název: Podzimní den

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 57 x 46 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3436

Karel Uher

Název: Ve Stříbci ráno

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, kvalitní vyřezávaný rám, stav perfektní )
na zadní straně autorské razítko
Karel Uher narozen *1891
malíř pražské Kampy a pražských zákoutí

Rozměr: 37 x 50 cm

Aktuální cena: 4 600 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3299

Příhozy: 41

Karel Jan Sigmund

Název: Lávka u Kostelce

Olej / lepenka

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3377

Příhozy: 41

Olbram Zoubek

Název: Eva - Bezová duše

Patinované olovo / částečně modře tónované
( signováno na plintě: O. Zoubek, stav perfektní )
posouzeno a konzultováno PhDr. Polanou Bregantovou, dcerou autora a předsedkyní správní rady Nadačního fondu Kmentová Zoubek, držitelkou autorských práv sochaře

Rozměr: výška: 68 cm

Aktuální cena: 240 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 3383

Účastníci: 16

Příhozy: 94

Název: Pobřeží

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 45 x 65 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3437

Příhozy: 55

Název: Rozkvetlé keře

Olej / plátno

Rozměr: 41 x 51 cm

Aktuální cena: 9 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3376

Účastníci: 16

Název: Dívka s harfou

Olej / dřevěná deska
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 16,5 x 11 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3414

Alois Kirnig

Název: Starý klášter na skále

Olej / plátno
přiložen odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michael Zachař

Rozměr: 55,5 x 69 cm

Aktuální cena: 39 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 3417

Příhozy: 47

Václav Martínek

Název: Lávka v krajině

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1925, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3443

M. Procházka

Název: Podzim v krajině

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1943, stav slušný )

Rozměr: 27 x 38 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3445

František Kupka

Název: Abstraktní kompozice - Dvoubarevná fuga

hliníkový, lakovaný rám
opatřeno hologramem
číslováno 120/350

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 3 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3402

Václav Radimský

Název: Stavení na břehu řeky

Olej / lepenka
přiložen znalecký posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
- obraz je nejspíše z doby kolem roku 1900, tedy z jeho vrcholného období
- námětově čerpá z Normandie, jak napovídají další Radimského práce z doby 1898-1900

Rozměr: 68 x 98 cm

Aktuální cena: 1 000 000 Kč

Vyvolávací cena: 75 000 Kč

Id aukce: 3395

Účastníci: 21

Příhozy: 142

Gustav Porš

Název: Lesní interiér

Olej / plátno

Rozměr: 80,5 x 65 cm

Aktuální cena: 41 500 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 3569

Název: Loďky

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 24 x 24 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3542