čas serveru: 10:41:40

Aukční výsledky

Václav Polívka

Název: Konvalinky

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 43 x 30 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3507

Účastníci: 2

Příhozy: 3

Detail

Autor neurčen

Název: Dobová reprodukce fotografie TGM

Popis

Dobová reprodukce fotografie s podpisem a věnováním
( datováno 1928, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 27,5 x 21 cm
Foto Lehký, Brno

Rozměr: 27,5 x 21 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3510

Účastníci: 4

Příhozy: 12

Detail

Václav Polívka

Název: Kytice ve váze

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 44 x 27 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3508

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Detail

Vojtěch Sedláček

Název: Cestou na pole

Popis

Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 1962, stav slušný )

Rozměr: 27 x 37 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3458

Účastníci: 5

Příhozy: 26

Detail

Banksy

Název: Fuck the Police

Popis

Litoofset
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
hliníkový, lakovaný rám
přiložen certifikát
číslováno 29/150

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3407

Účastníci: 3

Příhozy: 3

Detail

Rudolf Vejrych

Název: Zátiší s rakem

Popis

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3562

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Detail

Vojtěch Sedláček

Název: Jihočeský rybník

Popis

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1967, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 43 cm
číslováno 9/30

Rozměr: 30 x 43 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3461

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Detail

František Škrabánek

Název: Draní peří

Popis

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 33 x 40 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3563

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Detail

Banksy

Název: Pulp Fiction

Popis

Litoofset
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
hliníkový, lakovaný rám
přiložen certifikát
číslováno 63/150

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3408

Účastníci: 6

Příhozy: 12

Detail

Autor neurčen

Název: Bulvár

Popis

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 62 x 46 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3477

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Detail

František Ringo Čech

Název: Praha ( Houslový lub )

Popis

Olej / dřevo
( signováno na zadní straně, datováno 2021, stav perfektní )
dílo získáno přímo od autora

Rozměr: 40 x 24 cm

Aktuální cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3512

Účastníci: 10

Příhozy: 43

Detail

Jaroslav Holeček

Název: Vesnička

Popis

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 49 x 65 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3553

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Detail

A. Pařík

Název: Hradčany

Popis

Kombinovaná technika / lepenka
( signováno vlevo dole, nerámováno, datováno 1951, stav původní )

Rozměr: 36 x 47 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3581

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Detail

Autor neurčen

Název: Narození Páně

Popis

Podmalba / sklo
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 26 x 39 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3582

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Detail

Autor neurčen

Název: Strakonický hrad

Popis

Akvarel
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 28 x 38 cm

Rozměr: 28 x 38 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3509

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Detail

František Kupka

Název: Abstraktní kompozice - Amorpha: Fuge in two colors

Popis

Litoofset
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
hliníkový, lakovaný rám
opatřeno hologramem
přiložen certifikát
číslováno 170/350

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3409

Účastníci: 9

Příhozy: 22

Detail

František Kupka

Název: Abstraktní kompozice - Elevations Serie CIII.

Popis

Litoofset
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
opatřeno hologramem
přiložen certifikát
číslováno 78/350

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3518

Účastníci: 6

Příhozy: 22

Detail

Antonín Rychlovský

Název: Zimní náves

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
přiložen umělecko-historický posudek PhDr. Ivan Havelka

Rozměr: 70 x 90 cm

Aktuální cena: 3 700 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3549

Účastníci: 2

Příhozy: 3

Detail

Jaro Procházka

Název: Hradčany z Vlašské uličky - Podzimní západ slunce

Popis

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, datováno 1921, stav slušný )

Rozměr: 51 x 71 cm

Aktuální cena: 19 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3533

Účastníci: 10

Příhozy: 46

Detail

Karel Stehlík

Název: Milevsko

Popis

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav slušný )
na zadní straně autorský štítek

Rozměr: 40 x 110 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3548

Účastníci: 5

Příhozy: 29

Detail