čas serveru: 19:53:10

Aukční výsledky

Gustav Porš

Název: Hadinec v květu

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, dekorativní rám, stav perfektní )
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař
na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 38 x 51 cm

Aktuální cena: 43 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2931

Účastníci: 13

Příhozy: 44

Detail

F. Svoboda

Název: V lukách

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 48 x 65 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3019

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Detail

Zívala

Název: Barvy podzimu

Popis

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 49 x 65 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3020

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Detail

Bochořáková

Název: Lovecké zátiší

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1941, stav původní )

Rozměr: 51 x 76 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3021

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Detail

Emil Spáčil

Název: Chalupy

Popis

Olej / karton
( signováno vpravo dole, datováno 59, stav původní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3022

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Detail

Václavík

Název: Cesta

Popis

Akvarel
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3023

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Detail

J. Kozelka

Název: Pohled na Petřín

Popis

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 33 x 42 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3024

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Detail

Buddy

Název: Beatles ve stavu bez tíže

Popis

Litografie
( signováno vpravo dole, ruční papír, volný list, stav slušný )
číslováno: 1/25

Rozměr: 40,5 x 51 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2993

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Detail

Alberto Giacometti

Název: Chodící muž ( Walking Man )

Popis

Bronzová plastika
( signováno vlevo dole, pozdější odlitek cca 1990, stav perfektní )
výška: 85 cm, šířka: 55 cm, hloubka: 16 cm

Rozměr: výška: 85 cm, šířka: 55 cm, hloubka: 16 cm

Aktuální cena: 24 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2971

Účastníci: 5

Příhozy: 42

Detail

Josef Žáček

Název: Na Rohanském ostrově

Popis

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 75, stav původní )

Rozměr: 61 x 50 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3025

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Detail

Jan Saudek

Název: Lady with a hat ( Dáma s kloboukem )

Popis

Fotografie / Model print
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 30,5 x 40 cm

Aktuální cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 22 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2972

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Detail

A. Brožek

Název: Mrazivý podvečer

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 52 x 70 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3026

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Detail

Autor neurčen

Název: Pošmurný den

Popis

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 52 x 71 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3027

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Detail

Jaroslav Fousek

Název: Studánka

Popis

Olej / karton
( signováno vpravo dole, datováno 1909, stav slušný )

Rozměr: 40 x 35 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3028

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Detail

Vladimír Komárek

Název: Ptáci a židle

Popis

Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, datováno 1992, původní adjustace, stav perfektní )
Přiložen odborný posudek PhDr. Rea Michalová Ph.D.

Rozměr: 100 x 80 cm

Aktuální cena: 93 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2914

Účastníci: 11

Příhozy: 103

Detail

Amedeo Modigliani

Název: Elvíra

Popis

Litoofset
( signováno vpravo dole, stav původní )
certifikát přiložen na zadní straně
číslováno: 32/50

Rozměr: 78,2 x 51,2 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2988

Účastníci: 5

Příhozy: 44

Detail

Autor neurčen

Název: Vysoké nebe

Popis

Olej / karton
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 46 x 60 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3029

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Detail

Autor neurčen

Název: Potok v pahorkatině

Popis

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 14 x 15 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3031

Účastníci: 3

Příhozy: 5

Detail

Kusa

Název: Chaloupka v podvečer

Popis

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 30 x 42 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3032

Účastníci: 2

Příhozy: 3

Detail

Václav Radimský

Název: Lekníny

Popis

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
varianta obrazu několikrát publikována v monografii Václav Radimský, autor PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
konzultováno s PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 310 000 Kč

Vyvolávací cena: 45 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2933

Účastníci: 20

Příhozy: 88

Detail